Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne ennek értelme?

Figyelt kérdés

Volt egy elég rövid kapcsolatom, amin nem tudtam fel éve továbblépni, de elég durva szinten, tehát mas pasik meg csak nem is erdekelnek es majdnem folyamatosan hianyzik az exem. Nagyon reménykedem abban, hogy ujra összejövünk es emiatt képtelen vagyok továbblépni. Par baratom es baratnom azt tanácsolta, hogy keressem fel vagy őt vagy egy jo barátját (akivel jóban vagyok) es kérdezzem meg valamelyiktol, hogy van e értelme reménykedni, szerintük jót tenne ha valaki akivel az exem kapcsolatban van (barátja) a szemembe mondana, hogy nincs esélyem vagy mar amugy is van barátnője es ne remenykedjek tovabb. Szerintetek ez mennyire jo otlet? Reszemrol en lehet elhivom a barátját találkozni es megkerdezem ezeket, de nagyon megalázni se szeretnem magam azzal, hogy kiderül hogy en meg mindig ezzel foglalkozom... Csak nagyon elszomorító helyzet, hogy ennyire nem tudok továbblépni.

Mellesleg a szakítás is elég tessék-lássék módon történt, facebookon egyik napról a másikra csak ugy leírta, hogy mar nem szeret es ennyi volt. Azóta se beszeltunk, de találkozni rendszeresen talalkozunk mert egy a munkahelyünk, de általában csak elmegyünk egymás mellett.

Köszönöm előre is a valaszokat!



2018. febr. 23. 11:27
 1/9 A kérdező kommentje:
20/L
2018. febr. 23. 11:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Ha a munkahelyen arra sem képes, hogy pl. köszönjön, halott ügy.

2018. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
...és az nem jutott eszedbe, hogy őt magát kérdezd meg? Pedig az lenne a legjobb...
2018. febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszön a munkahelyen.

Második: eszembe jutott, de emlekszem mikor együtt voltunk, mesélte hogy a volt barátnője meg mindig keresi hogy talalkozzanak es ez milyen gaz, es nem szeretnek erre a sorsra jutni... Az egesz helyzetet amugy is kicsit kínosnak erzem, de mostmár tennem kell valamit mert ez igy nem normális senki szerint sem.

2018. febr. 23. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:

ha kiakart volna veled békülni, kibékült volna. Azt mondta nem szeret. Ha nem szeret nem akar veled együtt lenni. Szakított. Ez nem elég ahhoz, hogy megértsd, hogy nem akar már veled lenni?


Rengeteg ember gyászolja a kapcsolatát sokáig. Én is ki voltam több évig is, de nem kellett az exem vagy a haverja megerősítése, ahhoz hogy tudjam miután szakítottak velem már nem kellek.


Szerintem így fél év után ha eddig nem sikerült ezt megértened semmit nem fog változtatni a helyzeten ha a szemedbe is megkapod a nyilvánvalót. Csak feltépsz még pár sebet és ennyi.

2018. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez a bajom, hogy egyszerűen mintha nem tudnam felfogni, hogy ennyi. Minden kis utalasban jelet látok, állandóan reménykedem az agyam is állandóan azt sugallja, hogy meg szeret es csak talalkoznunk kene, hogy rendbe jöjjön. Nem tudom miert nem birom felfogni, mar pszichologuson gondolkoztam, de előtte ezt tanácsolták. A korábbi exeminel is akkor tudtam továbblépni mikor megtudtam hogy van uj kapcsolatuk. Azert egy rövid kapcsolatot nem jo évekig gyászolni...
2018. febr. 23. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne. Ez teljesen felejtős, ne erőltesd. Zárd le és lépj tovább.
2018. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sokat kell még tanulj, drága húgom.
2018. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 WheneverYouWant ***** válasza:
Nekem elég egyértelműnek látszik hogy semmi esélyed... ha ez megnyugtat beszélhetsz az egyik barátjával de elég valószínű hogy vissza fogja mondani az illetőnek...
2018. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!