Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám minél hamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám minél hamarabb túltenni rajta magam?

Figyelt kérdés
Nemrég lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak. Sokat látom az exem, ezért szeretném valahogy minél könnyebben túltenni magam rajta. Már pár hét után próbáljak vele jóban lenni, vagy csak szeptemberben? Nem szeretném ha szóba se állnánk egymással. És lelkileg én részemről mit tehetnék hogy ne fájjon ennyire? Próbáltam már mással pótolni őt, de mindig őt keresem... 17/L
2010. jún. 8. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért látod sokat? Egy suli? Vagy miért? Kerüld őt. Pótolni meg ne próbáld. Fölösleges azt mondani, hogy próbálj ne rágondolni... De egyébként azt csak most érzed úgy, hogy érdemes vele tartani a kapcsolatot. Egy idő után úgyis rá fogsz jönni, hogy nem szükséges, megvagy nélküle is. (Ezt csak saját tapasztalatomból mondom...)

Zene.

http://www.youtube.com/watch?v=AaxBkH9lX2o

2010. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség,amit az előző írt. Ne kerüld csak azért,mert vége van. Lehettek ettől még jóban. Csak kicsit gondold végig,hogy mit szerettél benne,mesélj róla a barátnőidnek is...oszd meg a világgal...aztán lassan majd nem fog fájni ennyire...yah,és szerintem se akard pótolni,fogadd el,hogy ő pótolhatatlan...csak szerezz egy másik pasit,hogy éreszd mindenkinek van esélye veled.Muatsd meg neki,igaz,hogy nehéz nélküle élni,de te megteszel minden tőled telhetőt. Ne felejtsd el a jó élményeket. Inkább barátkozz vele,légy most a barátja.
2010. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség,amit az előző írt."


Köszönöm őszinte kritikádat. Én nem mondok rólad véleményt, nekem ez nem tisztem.

2010. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy iskola és pluszba még közel is lakunk, illetve az sem elképzelhetetlen, hogy jövőre osztálytársak leszünk. Már sok mindent meséltem barátaimnak, de ezzel mindig rájövök, hogy vele milyen jó volt, hogy belehalnék ha mással látnám...
2010. jún. 8. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy hogyan lett vége. A belehalnál ha mással látnád...előbb-utóbb pedig ez lesz, ezért kéne tényleg kerülni, mert annál jobban fog fájni, ha jóban vagy vele.
2010. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő már nem szeret engem annyira. De igazából az utóbbi időben sok rossz dolog történt velem, és ezt túlzott mértékű hülyéskedéssel próbáltam egyensúlyozni, ami szerintem neki már túl sok volt, miközben már nem vagyok olyan, de mindegy...
2010. jún. 8. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, ilyenkor az természetes, hogy látni akarod, meg azt akarod, hogy "barátok" legyetek, csak, hogy láthasd, de ez csak önámítás, ha vége, akkor fogadd el, hogy vége, és egy ideig az a legjobb ha nem látod egyáltalán, foglald el magad, ha nem látod, előbb utóbb elfelejted. tapasztalat
2010. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!