Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hinnétek neki?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, az átlag apró vitákon kivül semmi probléma nincs a kapcsolatunkban.


Azt leszámítva, hogy én eléggé féltékeny vagyok az exére. Annak idején, mikor ismerkedtünk, akkor alig akart belemenni a komoly kapcsolatba, annak ellenére, hogy már akkor szerelmes volt, mert az a lány annyira lenullázta a bizalmát a kapcsolatokban. Szakításuk után még beszélgettek e-mailen, amit véletlenül én is láttam és olyanokat írt neki, hogy “ha meghalok és lepereg életem filmje téged látlak majd utoljára” meg hogy volt, hogy látott egy családot és ő jutott eszébe meg ilyenek. De ez még azelőtt, hogy mi megismerkedtünk. Az a lány volt neki minden téren az első, de utána volt pár kalandja.


Mióta velem van azt mondja én sokkal különlegesebb vagyok és mindenben jobb, mint az exe (kivéve a hisztizésben) és mindennél jobban szeret. Az első babánkat várjuk és elmondása szerint az exével nem akart ilyesmit, még összeköltözni se, csak úgy voltak céltalanul.


De valamiért (és nem önbizalomhiányból) néha eszembe jut, hogy mi van, ha tényleg őt látná “élete filmjében” én pedig csak búfelejtőnek, pótléknak és anyának kellek neki?


Sajnos a kapcsolatunk elején (amíg nem fordult komolyra) párszor adott okot arra, hogy ne higyjek neki 100%-ban. Semmi fizikai megcsalás, csak irogatás, amit azóta megbánt és azt mondja “senki nem ér annyit, hogy engem elveszítsen”. Az idő nagyrészében hiszek is neki, hiszen úgy viselkedik, de néha előjönnek ezek a sötét gondolatok. Hogyan lépjek ezen túl?


2018. febr. 25. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Fejezd be áltatni magad. Belül érzed, hogy e kapcsokat rohad(t).
2018. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

"amit véletlenül én is láttam"


Idáig tudtalak komolyan venni

2018. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!