Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfit folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit folyamatosan cukkol, csipkelődik (nem bantóan) akkor az jelentheti azt, hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Szoktunk komolyan is beszélgetni, élvezzük egymás társaságát, de feltunt, hogy az utóbbi hetekben sokszor cukkol. Eddig ez nem volt jellemző.
2017. nov. 16. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt jellemző akkor most átlépett valamilyen típusú határt.
2017. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt érzem, csak nem tudom a baráti vagy a lehet köztünk valami szintre léptünk :)
2017. nov. 16. 18:41
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Ja, dugni akar, többet nem.
2017. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy csak dugni?
2017. nov. 16. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jahj... Dugni (is) akar(hat)... azért cukkol, mert kíváncsi meddig ér az a bizonyos takaró. Így akar kicsalni valami reakciót belőled. Passzív vagy vele, vagy nem tudja épp hányadán álltok és ezzel próbál "elviccelni" dolgokat. :)
2017. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz a szitu, mint amikor az oviban Pistike húzgálja Esztike copfját - az is az érdeklődés, a szimpátia jele volt. Amúgy nem értem, mi a probléma: a nők elvileg szeretik, ha egy pasi egy kicsit pimasz, nem?
2017. nov. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell keverni a fogalmakat, aki vonzódik egy lányhoz, az vonzódik, bókol, közeledik, randizik.

Aki cukkol, az nyílván szórakozásból csinálja, mert viccesnek tartja. Ha nem társul ehhez intimebb közeledés, akkor nem értem, mirõl is beszélünk.

Nem kell ezt kombinálni.

2017. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, ha más dolgot nem tapasztaltam volna, nem gondolkoznék azon, hogy esetleg akar-e valamit.
2017. nov. 16. 19:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Gonosz leszek. De vannak kényszeres emberek is. Van olyan férfi kollégám kényszeresen beszélget bárki nővel csak beszélgethessen a semmiről akár 20 szor is naponta s az is ilyen cukkolóként.
2017. nov. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ilyen, masokkal sem hallom így beszelni.
2017. nov. 16. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!