Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mire számíthatók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire számíthatók?

Figyelt kérdés
Végre találtam egy normális munkát ahol szeretek dolgozni és az sem zavar ha heti 60-70 óra túlórám lesz . Nő a főnököm vele is egész jól kijövök. 5 éve vagyok férjnél teljesen jól megvagyunk a férjemmel. DE a főnök asszonyomnak van egy fia 7 éve van barátnője " amúgy a fia nem jön be egy gazdag egyke gyerek" mindenki tudta ,hogy férjnél vagyok a vendégektől már megszoktam ha néha randira akarnak hívni . A fia aki sajnos amúgy a szomszédom ahogy kiderült 2 hónapig le se tojta a fejem na mondom legalább nem lesz konflisuk ez miatt az anyja meg köztem. El csúsztam a munkahelyen és kiröhögött én meg elküldtem a francba ,hogy ha nem segít akkor legalább ne röhögjön ki. Más nap értem jött kocsival a buszmegállóhoz. Ami azért sem lehet véletlen mert az anyához csak 2 órával később jött. Elvileg az nap megtudta hogy férjnél vagyok és nem volt elragadtatta a dologtól. Azt hitte csak párom van. Hát remélem el rettenti a dolog ,hogy férjnél vagyok . Bár az nem zavarta ,hogy "párom van"

2018. febr. 27. 10:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Irigyellek a problémád miatt!
2018. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem akarom elveszteni a munkámat , úgy hogy szeretném a dolgot megelőzni ha tudom mire számíthatók
2018. febr. 27. 10:18
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se értem mi a kérdés, vagy mit akarsz belőle kihozni.
2018. febr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem a kérdést, az egész egy nagy zagyvaság, értelmetlenség :D Konkrétan kérdés sincsek


Egyébként mi sem tudjuk, hogy mire számíthatóóól!!!

2018. febr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki sem tudja te mire számíthatsz, azt se tudom én mire számíthatok, akkor honnan kellene tudnom, hogy te mire számíthatsz?!

Így már jobb?

2018. febr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudod fogalmazni egy koherens, értelmes mondatban, hogy mit szeretnél megtudni? Ebből az összefüggéstelen hordalékból nekem nem igazán derült ki.


Amúgy heti 60-70 túlóra? Az napi 20-22 óra...

2018. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgy 7 napot dolgozom vagy 6 napot így jön ki a 60-70 óra. csak arra lenék kíváncsi ,hogy megtudta házas vagyok ez vissza rettenti-e.
2018. febr. 27. 10:29
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi az hogy le se tojta a fejed? Mit kellett volna csinálni?

A férjed tudja hogy téged a főnököd fia furikáz kocsival?


Szerintem du.gni akar. Ha le is állsz vele, meg kocsikázgatsz is, nem tudom ezen mit csodálkozol.

2018. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor egy nap 18 órát dolgozol? Vmi itt nem kóser :D
2018. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
-25 fokban a buszomat vártam ,jött ö is az anyának segíteni én meg dolgozni csak neki 10re kellet jönnie nekem 8:30ra. Tud a férjem mindenről. Főnökaszónyom is mondta ,ha jön a fia akkor menjek vele. Gondoltam nem lehet belőle baj főleg ,hogy neki is van partnere 7 éve
2018. febr. 27. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!