Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mire számíthatók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire számíthatók?

Figyelt kérdés
Végre találtam egy normális munkát ahol szeretek dolgozni és az sem zavar ha heti 60-70 óra túlórám lesz . Nő a főnököm vele is egész jól kijövök. 5 éve vagyok férjnél teljesen jól megvagyunk a férjemmel. DE a főnök asszonyomnak van egy fia 7 éve van barátnője " amúgy a fia nem jön be egy gazdag egyke gyerek" mindenki tudta ,hogy férjnél vagyok a vendégektől már megszoktam ha néha randira akarnak hívni . A fia aki sajnos amúgy a szomszédom ahogy kiderült 2 hónapig le se tojta a fejem na mondom legalább nem lesz konflisuk ez miatt az anyja meg köztem. El csúsztam a munkahelyen és kiröhögött én meg elküldtem a francba ,hogy ha nem segít akkor legalább ne röhögjön ki. Más nap értem jött kocsival a buszmegállóhoz. Ami azért sem lehet véletlen mert az anyához csak 2 órával később jött. Elvileg az nap megtudta hogy férjnél vagyok és nem volt elragadtatta a dologtól. Azt hitte csak párom van. Hát remélem el rettenti a dolog ,hogy férjnél vagyok . Bár az nem zavarta ,hogy "párom van"

2018. febr. 27. 10:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
11. ebbe semmi extra nincs 7x10 óra szerinted mennyi ,hogy jött ki neked a 18?
2018. febr. 27. 10:35
 12/25 anonim ***** válasza:

Felnőtt nő vagy, tudd már kezelni a helyzetet.


Visszatérve: Hány órát dolgozol egy nap? Mert szerintem nem jók a számok :D

2018. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"11. ebbe semmi extra nincs 7x10 óra szerinted mennyi ,hogy jött ki neked a 18?"


Úgy, hogy te azt írtad, 70 óra, az a túlóra. Vagyis arra még rájön a napi, normális, 8 órás munkaidő. Számoljunk csak: heti 7 napot dolgozol, összesen 70 óra a túlóra. 70/7=10 túlóra/nap. Ehhez hozzáadod az alap 8 órát. 8+10=18. Érted???

2018. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
azt hiszel el ami akarsz a számok jók , egy étteremben vagyok szakács 2000m a hegyen és ott téli szezonban simán meg van a heti 60-70 óra szabad nap nélkül
2018. febr. 27. 10:38
 15/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak dugni akarsz, de nem a férjeddel. Ha nem érdekelne a srác akkor nem ezen kattogna az agyad, nem érdekelne mit, miért tesz vagy nem tesz. Csak ismerdbe és tovább léphetünk.
2018. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Vagy te heti 70 órát dolgozol összesen? Mert nem mindegy.
2018. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
nem sokat pihenek max fél órát egyedül ,amúgy heti 70 óra összesen de ennek semmi köze a kérdéshez csak annyi ,hogy szeretek itt dolgozni. És mivel a főnökaszónyom mindig célozgat arra ,hogy milyen sumák a fia. Nem akarom ,hogy ebből a spekulációból meg a fia próbálkozásából az legyek ,hogy vagy felmondanak vagy én mondok fel.
2018. febr. 27. 10:58
 18/25 A kérdező kommentje:
igen félre írtam de te meg ezen lovagolsz komolyan ez legyen a legnagyobb boldogságod az életben ,hogy másban megtalálod a hibát de magadban nem!!!!
2018. febr. 27. 11:06
 19/25 anonim ***** válasza:
Kétszer futottam neki a kérdésnek, és másfélszer a válaszoknak...lehet, engem sütött meg a nap, de nem értem, itt mi a kérdés...
2018. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A kérdező elvileg attól tart, hogy jól megdug.ja majd a főnökasszonyának a fia, és fél hogy majd felmondanak neki emiatt.
2018. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!