Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt tapasztalatlan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt tapasztalatlan embert tanítani, de mégis mire?

Figyelt kérdés

Már tettem fel kérdést erről és fejlemények miatt újra feltenném, hogy most komolyan nem tudom felfogni, mit értetek tanítás alatt és ezzel mi ez a negatív fenhang? Nekem nem rég lett végre párkapcsolatom hosszú keresés után, mivel nem tudtam olyan lányt találni, aki vonzana és tetszenék neki, bezzeg azoknak kellettem volna, akik nekem nem tetszettek. Aztán végre 28 év után megtaláltam a barátnőmet.

Érdekes módon nem kellett engem tanítgatni és pátyolgatni, még az ágyban sem nagyon, igaz nem vagyok lepedőakrobata és eleinte elég hamar elmentem, de nem volt egy f...hiányos nő, akivel azon nyomban eredményeket kellett volna elérni, hanem megértő volt velem és élvezte is, mert bensőségesnek érezte. Annyi olyan választ látok, hogy lekezelően beszélnek az olyan emberekről, akiknek nem volt még szerencséjük tizenévesen párkapcsolatot találni és, hogy őket nincs kedvük tanítani, nem tudják, hogy működik egy párkapcsolat és bla bla bla.

Tőletek kérdezem akik ilyen válaszokat írtak, ti ennyire hülyének nézitek az embereket? Nem vagytok kicsit eltelve magatoktól? Élőben is ezt kaptam, hogy jobb lenne, ha csúnyább lányokat keresnék, hogy gyakoroljak rajtuk és jöhetnek a szebbek. Vagy prostit is kipróbálhatnék, hogy gyakoroljak előtte. Most, hogy van barátnőm, aki tetszik nekem és szeretem is, mert egy értékes nő, nem korlátolt, eszébe se jutott az, hogy én nem fogom rendesen kielégíteni és analfabéta leszek, nem értem minek kell azzal jönni, hogy a magunkfajták azok selejtek. Az élet nem ilyen egyszerű, hogy aki követi a sémákat azzal minden rendben van, de aki nem az fúj biztos mentálisan beteg meg hasonlók.


2018. febr. 27. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Igazad van.
2018. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
És most, hogy 3 nap tapasztalattal a hátad mögött párkapcsolati szakértő lettél: mi a kérdésed?
2018. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom miért kell "nekimenni". Igaza van. Leírta a tapasztalatát, visszacsatolást adott az oldalon olvasott véleményekhez. Szerintem sokaknak hasznos.
2018. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
"de nem volt egy f...hiányos nő, akivel azon nyomban eredményeket kellett volna elérni, hanem megértő volt velem és élvezte is," - miert is f....szhianyos az, akinek feltetel a kielegito szex a kezdetektol fogva? Jaj... pont ezert vagy valoban tanitani valo gyerekagyu, amire egy valodi felnott nonek egyaltalan nincs szuksege...
2018. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Múltkor írtál ki kérdést, akkor még az alapján nem volt csajod, tehát van egy max 1 hónapos kapcsolatod, és te már mindent tökéletesen csinál. Nos, 1 hónap után ez általában így van. Majd szólj, hogy alakult az első komolyabb nézeteltérésetek, konfliktusotok. Nem a szexet kell tanulni, az ösztön és pár alkalom után belejön minden hülye.
2018. febr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Én mindig jó szándékkal leírtam, hogy miért gondolom, hogy egy tapasztalatlan emberrel probléma lehet a későbbiekben, ráadásul ezt tapasztalatból írtam le. Ők meg habzó szájjal vissza fröcsögnek, hogy miért vagyok én gonosz és rosszindulatú (hisz a tanács és a személyes véleményből erre kell asszociálni rögtön).


Mivel én tudom, hogy igazam van, ő meg megerősítést vár az internet népétől saját vélt igazának alátámasztására, szintén csak engem igazol, hogy nem igaz, amit képzel. Annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy majd úgyis megérted...

2018. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt írta, hogy szakértő, azt sem, hogy örökké tart majd a kapcsolata. Annyit írt, hogy nem azt tapasztalta, amit itt előrejeleztek neki- a kapcsolat eddigi részében. Szándékosan értetlenkedni mire jó? Mindegy. Sok boldogságot kérdező!
2018. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

Egy párkapcsolatban senki nem vetközik ki önmagából.

Aki másokkal megértő, empatikus, kompromisszumképes, stb, az a partnerével is az lesz. Aki egy paraszt gyökér, az pedig az lesz, legalábbis a kezdeti megjátszás után.


Igaza van a kérdezőnek.

2018. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Múlt héten még nem volt csajod.

Most van.

Azt hiszed, ha betaláltál a punciba, akkor az már egy működő párkapcsolat. És nem érted, hogy mit kéne tanulnod.

Majd ne felejts el visszajönni sírni, amikor kidob a kislány, mert mégsem olyan jó buli 18 évesen egy 28 évest oktatgatni.

2018. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
A szex és a párkapcsolat 2 külön dolog. Az elején persze, hogy minden csodás, majd akkor legyél nagy legény, ha a konfliktuskat is sikerül megoldani.
2018. febr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!