Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek elveszítem, mert tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elveszítem, mert tapasztalatlan vagyok az ágyban. Hogyan tudnánk mégis együtt maradni?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, mindketten nagyon szeretnénk már a dolgot, de eddig kétszer is én fújtam visszavonulót, mert berezeltem...

Előző barátnőimmel, csak petting volt, ebből is kövezketik, hogy gátlásos vagyok, és félek, tulajdonképpen a reakciójától, ha meglátja a szerszámomat (nem túl nagy, 15 cm)...

attól tartok, nem fogunk tudni együtt maradni, ha a szeyuális életünk nem stimmel.

Mit tudnék tenni, hogy minden jól alakuljon?

Jelen esetben, mindketten szeretjük a másikat.

18/F

18/L


2011. márc. 28. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:

az én barátom kb 25x fújta le a dolgot, még mindig nem feküdtünk le, de még mindig vele vagyok és nem is tervezem elhagyni ezért, szóval hogy szeret téged akkor nem fog elhagyni.

19/L

2011. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*szóval hogyha
2011. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A görcsölésed miatt esetleg elhagyhat,nosza csak bátran,férfiasan!!!
2011. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az van hogy itthon mindig elhatározom, hogy na most meglesz, menni fog, nem hátrálok be, aztán mikor oda kerül a sor elhagy az önbizalmam, és megfutamodom.

De mostmár tényleg össze akarnám szedni magam!

Jó szeret, az egy dolog, de ha túl sok komprumisszumot kell kötnie azzal kapcsolatban, akkor egy idő után megunja nem?

2011. márc. 28. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:

A farkad elég hosszú, az átlag 12-17-ig. Mindegy hiszen a lányok csak 10 centiig érzik úgyis.

Ne problémázz apám, kezd el aztán majd meglátod, ha meg ő is szűz még akkor meg minden rendben van, mit szólhatna.

Kezdjétek el és majd idővel minden kialakul.

HAJRÁ! Mindenképpen védekezzetek!

2011. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 milán88 válasza:

ne stresszelj a hosszúság miatt... az a lényeg, hogy játékos legyen!

a másik dolog: soha ne tervezd! a szexuális dolgok (nem csak a szex, hanem a petting is) a legjobb akkor, ha spontán jön! szóval töltsétek az estét sétával, ne gondoljatok a szexre, beszélgessetek mindenféle témáról, menjetek haza, maradj nála éjszaka, és ha mindketten szeretnétek, akkor úgyis megtörténik! és ha tényleg szeret, hidd el, nem fog elhagyni amiatt, ha mondjuk nem élvezi elsőre, vagy nincs megelégedve a méreteiddel! a szív a fontos, nem ami lenn van, az csak kiegészítő! szóval hajrá! nekem bejött ez a recept! nekem is úgy mondták!

2011. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 .Daniel. ***** válasza:
Egyetértek milánnal de azért valamivel mégis kiegészíteném: Az, hogy félsz az nem baj viszont azt tudnod kell minél tovább halogatod annál inkább félni fogsz. Ha szembenézel a félelmeiddel hidd el nem is lesznek olyan rémisztőek mint ahogyan Te gondolod.:) A másik meg hogy egyszer úgyis meg kell történjen és ha ezért hagy el téged akkor az úgy jobb is. Ha ezt megérted akkor ma el is viheted sétálni.:)
2011. márc. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

jo is lenne, ma....

az a baj, hogy csak leghamarabb pénteken talizunk, de szombaton idegenforgalmi vizsgája van, szal a péntek este is kilőve olyan téren.

Már bánom, hogy meghátráltam akkor, de a para még mindig bennem van azért.

Lehet, pár "józanító" felest becsapok, mielőtt megtörténne. Teljesen más ember vagyok, ha iszok egy kicsit, nem kell sok, meg hogy részeg legyek, tényleg 2-3 feles, és mintha kicseréltek volna.

2011. márc. 30. 10:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás. Igyál egy kis rövidet, és megoldódik a gátlásosság problémája.

Ha a barátnőd is akarja, akkor ne gondolkodj ezen annyit.

Csak a mértékkel óvatosan, hogy emlékezz mit is csináltatok, mert az elsőre érdemes emlékezni, az nagyon jó dolog :)

2011. márc. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam...

sztem ez is lessz.

persze szigorúan csak mértékkel, max 3 feles...

attól csak épphogy jobban érzem magam még, de talán pont elég lesz...

2011. márc. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!