Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mi alapján döntitek el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi alapján döntitek el, hogy mennyire néztek ki jól?

Figyelt kérdés

Szóval hogy objektíven mennyire lehettek vonzóak és milyen "kategóriában" keresgélhettek partnert?


Külső visszajelzésekből mennyit szabad elhinni? Elég pozitívak a külsőmet illetően, de én akkor is rosszul vagyok attól, amit a tükörben látok, hiába igyekszem elfogadni magam és emellett mindent megtenni, hogy jobban nézzek ki.


Mivel ennyire rondának látom magam, így ránézni is alig merek olyan pasikra, akik tetszenének. Volt már vonzó párom, de folyamatosan kisebbségi komplexusom volt miatta és minden lányra féltékeny voltam, aki a közelben volt.


2018. febr. 28. 22:46
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Én belenézek a tükörbe, és ha tetszik, akkor jól nézek ki.

A külső visszajelzés egy dolog, de ha mások véleményén függne az önértékelésem, jó nagy sz-rban lennék, ha valaki nekiállna kritizálni pl.


Én se vagyok mindig elégedett azzal, amit látok. Ha betolok egy egész pizzát egyedül, felpuffad a hasam, ha keveset alszok, másnap karikás és nyúzott a fejem, de rossz napjai meg pillanatai mindenkinek vannak.

Inkább olyan részletekre fókuszálok, amiket szeretek magamon ilyenkor. Ha épp fel vagyok puffadva, mert 5 fogásos vacsorám volt három pohár borral, akkor nem azon hisztizek, hogy úgy nézek ki, mint egy kismama, hanem örülök, hogy milyen jó s-ggem meg lábam van, meg milyen kva finomat ettem és ettől én milyen boldog vagyok.

Ha épp lapos a hasam, mert napok óta jól eszek, akkor annak örülök. Ha szép bőrrel kelek, akkor annak.


Másokhoz pedig nem hasonlítom magam, mert úgyis van olyan, akinek formásabb a lába, vagy szebb a bőre, szebb a haja, de hülye lennék ezen görcsölni, mert akkor sose élveznék semmit, ráadásul gyökérkednék a saját komplexusom miatt más lányokkal is.

2018. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régen nagyon utáltam ahogy kinézek, de elkezdtem pozitív visszajelzéseket kapni. Mindig hasonlítgattam magam csajokhoz akiket tumblr-n láttam (akkoriban az volt menő:D), elkezdtem őket utánozni, aztán kiforrt, ami most vagyok. Nőni nem nőttem, de fogytam, az arcom is szebb lett, mint 16 évesen volt.

Voltak nagyon szép fiúk az életemben (olyanok, akikre azt hinnéd, hogy fake profil), de bennük csak csalódtam. A mostani barátom elsőre nem jött be, nagyon tepert értem, ennek már 3 éve.

2018. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!