Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nők, akik a való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akik a való életben csendben meghúzzák magukat, itt élik ki magukat a gyakorin?

Figyelt kérdés

Vagy élőben miért találkozok ilyen teljesen ellentétes véleményekkel lány haverjaimtól, jelenlegi barátnőimtől, mint amiket itt olvasok? Gondolok itt bármire, a szerelem, megcsalás, szakítás, randizgatás kategóriájában.

Néha normális hangnemben megjegyzik, hogy azért ez meg az jobb, de ennyi.

Itt meg olyan markáns sárdobálás, anyázás, földbe döngölés megy, hogy húha...

Élőben miért nem találkozok ilyen temperamentummal?

Az introvertált lányok itt élik ki azt, hogy élőben nem nagyon beszélnek?



2018. márc. 1. 08:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%

Kinek hogy.

Ezen az oldalon néha pont, hogy értelmesebb, jól kifejtett válaszokkal találkozok, ami nem tehetõ össze azokkal, amiket élõben tapasztalok, általam ismert nagyszájú, okoskodó emberektõl.

Nem értem, hogy miért kell általánosítani, én mindenütt elég sokféle választ olvasok, sokféle embertõl.

Ha valaki élõben “dobálja a sárt”, az nem kevésbé zavaróbb, mintha neten tenné. Nem hinném, hogy kedves, introvertált lányok írnak ilyeneket. Irigyellek, ha élõben eddig nem találkoztál bunkó lányokkal.

2018. márc. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem egyáltalán nem introvertált lányokról van szó, hanem arról hogy kit mennyire érdekel egy adott téma. Én nem csak a válaszokkal nem találkozom élõben, de a kérdések nagy részével sem. Tehát élõben sok ember nem merné feltenni azokat a kérdéseket, abban a megfogalmazásban, amit itt feltesz. Ha élõben olyan kérdéseket döngölnék mások orrába, amiket itt, akkor szerintem hasonlóan frusztrált válaszokat kapnék, fõleg ha én is erõltetném elmélyíteni is a témát és nem csak lezárnánk egy “oké”-val. Elképesztõ, hogy élõben milyen jelentéktelen kérdések feltudnak húzni egy-egy embert, ami eltér a megszokottól, ahhoz képest ezen az oldalon szerintem sokan jobban kezelik a szokatlan, merész kérdéseket, mert hozzászoktak, hogy itt bármit lehet.

Épp errõl szól ez az oldal, itt kérdezed meg, amit máshol nem mersz.

2018. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy társaságban nem beszélek, hanem, hogy nem szeretek ott lenni. Én élőben is be tudok pofázni, meg itt is. Maximum annyi, hogy még kevésbé érdekel kit bántok meg itt, mert nem sok esélye van, hogy ismerem az illetőt.
2018. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
69%

Nekem irl is nagy pofám van, max annyi a különbség, hogy itt kevésbé válogatom meg, mikor mibe folyok bele.

Alapvetően introvertált vagyok, de élőben is kiállok magamért, és kinyitom a számat ha konfliktusba kerülök mondjuk.

Más kérdés, hogy ismeretlenül élőben jó esetben senki nem küld el a kva anyádba, online már lehet. Ez nem képmutatás vagy extrovertáltság vagy frusztráció kérdése.

2018. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az introvertáltságnak semmi köze ahhoz, hogy mennyit beszél valaki.
2018. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Eleve szerintem az ismeroseinkkel mashogy kommunikalunk, ha van egy vita. En vallalom minden velemenyem eloben is, csak ismerosi tarsasagban pl nincs a masik fel reszerol szandekos provokalas es megalapozatlan szemelyeskedes, tehat ha eszmecserelunk, az ennyi, megbeszeljuk a velemenyeinket.
2018. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez igaz mindkét nemre, de csak egy-két vergődő srác és lány van aki itt vezeti le a feszültséget.
2018. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!