Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a férfi részéről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a férfi részéről, ha egyik nap érdeklődik a másik nap levegőnek néz, majd megint érdeklődő?

Figyelt kérdés
Egy ideje ezt csinálja, és nem tudok kiigazodni rajta. Gondolom játszik, de hónapokon keresztül ezt miért csinálja valaki aki felnőttnek vallja magát? Miért viselkedik így egy komolynak tűnő férfi?

#levegőnek
2018. márc. 1. 09:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

#9, 10 azért lettetek lepontozva, mert simán csak rosszindulatúak vagytok zsigerből, tipikus negatív "csak rossz lehet" hozzáállásal.


Ilyen kevés infóból ti megmondjátok a tuti frankót, ami persze csak negatív és rossz dolog lehet. Ez a ti lelkivilágotokat tükrözi, hogy ez az egyetlen, ami szerintetek szóba jöhet, sőt ez a tuti biztos.


HÓNAPOKRÓL írt a kérdező, ismétlem hónapokról.

Ennyit senki se fog se "csak szexbe" se csak "szórakozásba" bele fektetni. Hónapokat senki. Csak ha komolyan érdeklődik.


Ahogyan az időnként levegőnek nézés hónapokon keresztül (!) sem szórakozásra vagy csak egy gyors kalandra vall.

Sokkal inkább elbizonytalanodásra és feladásara, elfojtott csalódásra.

2018. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

A #11-es bár nem nekem szólt, de nem egy olyan embert ismerek, akik képesek hónapokat ölni csak szexbe egy nőnél.

Persze, a többségnek van mellette párhuzamosan több is, amíg "várakozik".

Egyszerűen nem akarnak elköteleződni, ráérnek ilyenekre. Mégis meddig tart néha érdeklődni? Na ugye. Nagyon sok esetben ez van emögött. A maradékban meg töketlenség. De azt ki lehet zárni, mert ebben az esetben eljutottak addig, hogy szót váltsanak. Gondolom, ha a kérdező odavan érte, azt is tudja.

Ha valaki komolyan érdeklődik a másik iránt lép és nem cicázik vele.

2018. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

11-nek 9 vagyok 😂😂

A lelkivilágom pont megfelelő. És ha tetszik ha nem egy férfi igen is képes várni a szexre akár hónapokig.

Honnét tudom? Hát onnét hogy nekem is volt ilyenhez szerencsém és ő meg is mondta ezt a végén.

És férfi is mondta már, hogy igen is képesek várni, főleg hogy vannak m3g más nők is.

Szerintem itt te lettél lepontozva, olavsd az utánad hozzászólót.

Inkább a te hozzászóláaodból süt a negativitás. Szerintem egy férfi aki komolyan akar valamit nincs bizonytalanságban! Nincsennek napok, hónapok amik bizonytalanságban telnek. Szerintem. Ha egy férfi akar egy nőt hívja, ír neki keresi stb. nem eltűnik, meg megkerül megint eltűnik.

Eltűnik mert nem kapott szexet, akadt más erre, aztán újra próbalkozik hátha lesz valami.

2018. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%

#13 negatív, mert:


Néhány sorból teljes magabiztonsággal kijelented, hogy szexet akar. Tuti biztosan, csak erről lehet szó. Semmi egyéb lehetőség fel sem merült.

Na, ezt nevezik előítéletnek, még hozzá a rosszabb fajtából.


Sajnálom, hogy veled ez történt egyszer, de ezt nem kellene kivetítened másokra.


Számtalan oka lehet:


- félénk, nincs önbizalma, ezért csak nehezen szedi össze magát, hogy időnként próbálkozzon, de fél, hogy nyomulós lenne


- flörtöl, mert tetszik neki, de nem akarja, hogy bármi is alakuljon belőle, ezért vissza vesz időnként


- bizonytalan, nem tudja, hogy te hogy viszonyulsz hozzá, kölcsönös-e a vonzalom, ezért megerősítést szeretne, hogy te is keresd az ő társaságát. (kérdező, annak adtad jelét, hogy odáig vagy érte? Te is érdeklődő vagy irányába?)


- egotuning, élvezi, ha odáig vannak a nők érte (itt érdemes megnézni, hogy a környezetében más nőkkel is csinálja ezt, mert az megerősítheti vagy cáfolhatja)


- meleg és alibinek használja, hogy látszatot tartson fel


- akármi lehet még az oka. Ennyiből nyilván nem lehet kitalálni. De ha valaki mégis tudja a frankót, hogy csak szexről lehet szó és semmi más nem lehet, akkor az az ő lelkivilágát tükrözi.

Az igazi típikus negatív lehúzós hozzáállas a dolgokhoz.


Kérdező, írtad, hogy odáig vagy érte. Ez leesett neki? Te is érdeklődő vagy iránta? Lehet, hogy egy kus figyelmet szeretne, jelét, hogy nem vagy közömbös iránta?


Beszélgess vele.

2018. márc. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
24-nek hagyjuk amit írtál. Nem állok le vitázni. Egy a lényeg egy férfi ha akar valamit keresi a nőt és kész.
2018. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
28%

#15


KERESI, hiszen ÉRDEKLŐDIK


Így is szólt a kérdés. Szándékosan nem akarod megérteni, tényleg felesleges vitázni.

2018. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!