Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érett férfiak, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett férfiak, akik nem szeretnétek gyermeket vállalni, milyen okból gondoljátok így?

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
a kérdés "nem" - mentes hibridjére is érdekel válasz?
2018. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem érzem, hogy különb lenne a világ ha most lenne egy gyerekem. Ugyanakkor sok mindenben korlátozna a gyereknevelés, hisz ha jó szülő akarok lenni, lejjebb kell adnom a karrierbol és a szórakozásból és alarendelnem magam önzetlenül a gyermekemnek. Ezért nem szeretnèk.
2018. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Ha nagyon úgy érzed, szeretnéd megosztani, akkor mondd, de ahogyan a kérdés is szól, a "nem" oka érdekel engem.
2018. márc. 1. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Én 26 vagyok, és nagyon szeretnék gyereket majd, de előtte sok munkát le kell tennem az asztalra még.
2018. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesítőek. Röviden.
2018. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

1.) Nem szeretem a gyerekeket. Ennek lehet az okain merengeni, lehet elemezgetni, de ez tény.


2.) Ha mégis lenne gyerekem, és szeretném, nehezemre esne elviselni, hogy a társadalom nem tekint az anyával egyenrangú szülőnek. És kb. bármikor elvehetné tőlem, ha egyszerre bekattanna neki valami.


3.) A mai világot elnézve nem tartom valószínűnek, hogy a gyerekem békében és egészségben nőhetne fel. Úgy gondolom, felelőtlenség gyereket vállalni ebbe a világba, felelőtlen és önző ember meg nélkülem is van elég. A Föld így is túlnépesedik, és ennek minden évtizeddel súlyosabb következményei lesznek.

2018. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs meg hozzá a megfelelő nő, akivel lehet, és nem félő hogy lelép, és viszi a gyereket a fél házzal, mert "én még élni akarok".
2018. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Aki szeretne, az ne negatív hitrendszerben gondolkodjon! Hanem keressen olyan nőt! Legyen tökös! Vállaljon be kockázatot!
2018. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Vállaljon be kockázatot!"


Más a saját életedet kockáztatni és más a gyerekedét.

2018. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A #6-os válaszoló 3. pontjában foglaltakkal nagyon egyetértek. De persze azok is kellő indokolások, amikben a karrierre és az anygaiakra céloztok.
2018. márc. 1. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!