Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire engeditek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire engeditek, hogy a párotok "korlátozzon"?

Figyelt kérdés
Ebben az is benne van, hogy mennyire vagytok képesek lemondani a kedvéért dolgokról, pl. kevesebb ivászat a haverokkal, helyette több közös program kettesben stb.
2018. márc. 1. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha az megy, hogy én mondjak le erről meg arról az ő kedvéért, ő viszont kikéri magának, hogy én korlátozzam őt, akkor abból köszönöm, nem kérek (volt már ilyen).
2018. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az én életemet én élem, a barátnőmét meg a barátnőm. Az égvilágon semmiben sem vagyok korlátozva. A recept egyszerű: Nem jövök össze olyan emberrel, aki a saját frusztrációival tönkretenné a kapcsolatunk.
2018. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hm, korlátozhat, ahogy akar, barátaim nem nagyon vannak, hobbim csak akkor, ha nincs senkim.

Mászkálni, kirándulni, túrázni szeretek, utazgatni, a legutóbbi barátnőm csak plázába szeretett járni, meg bevásárolni. :(

Utálta a természetet.

Naná, hogy az elején mást mondott. :(

2018. márc. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
egy fél pillanatig sem...
2018. márc. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Alapból nem iszok, meg nem fosom el az időmet baromságokra, mint tévénézés stb.

Inkább jól megkufircolom az aktuális páromat. Az mindenkinek jó. :D

2018. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Hm de erdekes..

En azt mondom olyan 20%-ot engedek. De ez akkor van, ha tenyleg igaza van, s a sok tennivalo mellett, nem jutott minosegi idore.

2018. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem jár el, mert már elege lett az ivós társaságból rég. Akikkel meg találkozik, azok normális emberek, vagy engem is visz (nem azért mert kérem, hanem mert akarja). Nekem is értelmes barátaim vannak, nem inni járunk össze, tehát nem aggódik ő se, ha épp nem jön velem. Az rég rossz ha valaki úgy érzi, egy csomó dologról le KELL mondania a párja kedvéért.
2018. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!