Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan látom, hogy nem éri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan látom, hogy nem éri meg ilyen fiúval foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egy fiúval úgy volt hogy találkozunk, de nem tudtam elmenni a megbeszélt találkozóra. Így azt mondta engeszteljem ki teával nálam. Mondtam neki,hogy na nálam tuti nem még nem is láttam. Aztán mondta h menjünk el kávézni. És közben egy csomoszor szóvá tette, hogy akkor a tea helyett most ezt a kávézást te álld és kifizeted az enyémet is.

Hát ez szerintem kicsit erős..

Ezen kívűl jól elbeszélgettünk meg minden...

A végén azt mondta hogy na jó én fizetem a tied te az enyém. De nem.volt.nála.apró szoval bankkartyaval ugye kifizette az.egeszet, mert ugy volt a szamlan kulon mar nem tudtuk volna.

Aztan kimentunk es elkerte az arat tenyleg odaadtam es ennyi volt.

De nekem ez borzalmasan kellemetlen volt.

En nagyon keveset koltok. Egy heten kb. Egy ezresbol elek. Es ha az ovet is kifizetem az mar 1200 ft... egyetemista vagyok elsos, o mar 24 eves en 20. Ő dolgozik en tanulok.

Fiúk miért nem vagytok 500ft-ot kepesek kifizetni? Miert kellett ilyen kellemetlem helyzetbe sodornia. Vagy velem van a baj? Ez tokre normalis?:D:|



2018. márc. 2. 00:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva.
2018. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Képes vagyok kifizetni 500 forintot és többet is. DE, ha a másik fél nem jön el a megbeszélt találkozóra, 10 forintot sem költenék rá. ÉS ha egy lány nem ajánlja fel, hogy a következő alkalommal fizet vagy felesben fizetünk, akkor nincs második randi. Nem fogadnám el a pénzt, fizetnék is, csak szimplán valahogy ki kell szűrni azokat, akik más pénzén lógnának. Bocs.
2018. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

Nos, mindenki fizeti a magaet.

Igy kellene legyen. De sokszor, sot, tan soha nem igy van. En sose tudnek belemenni abba, hogy a lany fizessen. Valahogy ockodok ettol, ez olyan “ferfi dolog, boszme” en fizetek. Nem tudom honnan jon, talan tudatalattibol, vagy esetleg szimplan szenelyisegbol.

Mindenkibmas es mas anyagi helyzetben van. Van akinek ezer forint csak apropenz. Van akinek meg egy heti penze.

Velem volt olyan, hogy eljatszottam az elejen, hogy en vagyok a nagy penzes, en fizettem mindent es aztan vegul, huhhhh, de lehuzott az a csaj 1 evig.

Nem szabad elhamarkodott donteseket levonni.

Gondolom, hogy nem Deakkal gyujtod meg a kubai szivart....de azert ha mar igy kiakadsz ezen....500 forint. Ne legyel mar ennyire foldhoz ragadt.

Inkabb a pasi viselkedesen kellene kiakadj...tea, fent nalad....

Na meg ha nem tudtal elmenni a talira, akkor..jah....azert a minimum, hogy fizetsz, vagy valami...most ez igy zsugorian hangzik, de szerintem...benned van a hiba.

2018. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%

Én még a lány barátaimnak is állom a részét, ha meg elhívok egy lányt akkor meg nyilván állom, ha már időt szán arra, hogy ismerkedjünk. Nekem így normális, nem egy olyan tétel ez, hogy fennakadjak rajta vagy akár szóvá is tegyem.

Jól írtad fiúval találkoztál, lehet érdemes lenne egy férfival ismerkedned.

Tessék csak pontozgatni lefelé :D

2018. márc. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%

Es akkor majd jon az, hogy elkezdenek intenziven randizni, meg minden, gyorsul a tempo, meki, etterem, stb. Es akkor a csaj majd mondja, fizess maaa’ fizess ma’....latszik a csajon, hogy egy....


“gyetemista vagyok elsos, o mar 24 eves en 20. Ő dolgozik en tanulok”

-kettonek semmi koze egymashoz....vagy majd felhozza, hkgy de hat en tanulok, de hat en 20 eves vagyok, te meg dolgozol, te 24 vagy...stb.


Felhuzott a tema, mert megjartam egy csajjal igy nagyon. Es ez a en tanulok, o dolgozik, nagyon, de nagyon hajaz arra a jellemre amivel en is talalkoztam.

2018. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Ne is akarj semmit egy ilyen sóher faxtól,igazad is van.Nem,nem normális.
2018. márc. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként nem mindegy,hogy a találkozó előtt szóltál-e időben,vagy nem,hogy bocs,neked nem jó.Ez valahogy kimaradt.Ha megvárattad tök fölöslegesen,akkor se értem,miért nem mondta meg,hogy veled végzett,ehelyett a kicsinyes szívatás helyett.
2018. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Ha a fiú lenne egyetemista és a csaj dolgozna, akkor a csajjal fizettetnéd ki? Vagy itt véget ér az egyenlőség?

Ha heti egy ezresből él, az ne járjon kávézni, ennyi.


Egyébként a "nem tudtam elmenni a megbeszélt találkozóra" sem normális.

2018. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Nem randiznek vele a tobbet. A "tea nalad" beszolas utan meg eleve nem is randiztam volna.
2018. márc. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Mádár0218 ***** válasza:
84%

De képesek vagyunk, akár többet is, de azzal egyet értek, hogy a srác igen bunkó volt.


Nemtudtál elmenni a találkozóra előfordul közbe jön valami, midnenkinek előfordul ezért, gondolom neki nem is a pénz volt a kiengesztelés hanem hogy, kellemetlen helyzetbe hozhatott téged

2018. márc. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!