Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva a barátnőm?

Figyelt kérdés
Munkahelyi gondjaim vannak (kibeszel, csesztet, nem szól hozzám az a kolléga )..emiatt magam alatt vagyok , szomorú és élet unt vagyok.. Nagyon befelé fordultam, ő próbál szeretgetni puszilgatni, de vhogy ez most nem esik jól, nem kívánom..
2018. febr. 18. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnek olyan baratot, aki egy random hulye kollega miatt ennyire kiakad.
2018. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert teret engedsz a hülyeségnek. (Hülye kolléga = hülyeség). Ne hagyd, hogy eluralkodó rajtad egy egyébként boldogtalan és ezért másokat rugdosó kolléga hülyesége.

Zárd ki.

2018. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Igazán megérthetné, hogy most nincs kedved a puszilgatásához. Néha nekem is jobb, ha érzem a levegőt, és békén hagy.

Mondjuk azt is hozzáteszem, hogy nem értem egy piti munkahelyi dolgon miért megy el az életkedved..

2018. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Jogosan. Minek neked barátnö? Elvagy te magadnak!
2018. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a hétvégén. A barátom totál ki volt, nem esett neki jól, hogy bújok, stb. Bántott nagyon, de elfogadtam, tenyleg hiszti stb után, végül egész éjjel félálomban hangos könyvet hallgattam.

Sajnos túl kell lendülni ezeken, része a kapcsolatnak

2018. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ki neki a problémád, aztán békülős szex és legközelebb ne engedd, hogy a munkahelyi stressz átlépje az otthonotok küszöbét.
2018. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!