Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtaláltatok a nagy Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtaláltatok a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Olyanoktól kérdezem ezt akik kicsit tapasztaltabbak

Bár igaz ez nem mindig így van

Szóval akkor inkább mindenkitől kérdezem

Mennyi idő alatt találtatok meg? Hogy történt?



2018. márc. 2. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt nehéz, 10 éves lehettem. Az ő megvolt, csak shiftet kellett nyomnom.


Most komolyan, honnan az anyámból tudjam, hogy ki a nagy ő? Majd ha meghaltam, visszatekintve el tudom dönteni. A mostani párom egy klassz ember, akivel nagyon jól működnek a dolgok köztünk, szeretjük egymást és egy irányba tartunk. Remélem, ez nem átmeneti. Számomra nincs nagy ő, csak hozzám illő ember. Ő ilyen.

2018. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Igen. A titok kulcsa, hogy nyomva kell tartani a shift-et.
2018. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen de elhajtott. Nem tudom kiheverni.
2018. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre kevés "normális" választ fogsz kapni (hangosan nevettem az első válaszon), mert pont, hogy az a réteg, akikhez a kérdést intézted tudják, hogy erre egyszerűen nincs válasz. Én elég optimista ember vagyok, ezért úgy gondolom, hogy igen, megtaláltam, de logikusan nézve tudom, hogy akármi történhet, és a lényeg inkább az, hogy mennyi energiát fektet bele az ember a kapcsolatba.
2018. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
A Nagy Ő az csak egy kitalált dolog hiszékeny embereknek. Nos, akivel jól elvagy kiegészítitek egymást az lenne a Nagy Ő? Nem nem ő az, hanem ő egy jó pár, aki szeret és te is szereted, de ezért nem Nagy Ő csak egy ember , akivel jól elvagytok, akár életetek végéig is.
2018. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen de sajnos házas...
2018. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? 35 év után is ő a nagy Ő.
2018. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Általában a nagy Ő-vel összeraknak 1-2 gyereket, felesznek banki hitelt... Aztán pár év múlva különmennek. Aztán megint talál egy nagy Ő-t, aki szintúgy 2 gyerekkel rendelkezik +vesekő... Végül megőszülve egyedül ül az ágy szélén és azon gondolkozik, hogy a középiskolás Pistát/Julit miért hajtotta el.

Mert nem találta meg őt :DDD

2018. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
NEMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!! CSAK EGY RETIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen. 24 évesen, internetes tàrskeresőn ismerkedtünk meg, hàzassàg lett belőle. Ott konkrétan 6 hónapot voltam fent. De az 1. pasimtól szàmolva 5 év alatt, amiből 2 évig kerültem mindenféle ismerkedést, randizàst egy csúnya szakítàs utàn. Úgy éreztem megtalàltam a nagy őt amikor a kapcsolatunk elején jàrtunk és egyre jobban megismertem, hatàrozottan így érzem most is 8 év utàn.:)

A jövőbe nem làtok, de bizakodó vagyok, eddig minden jel arra utal, hogy ő az! X év múlva majd jelentkezem a halàlos àgyamból, hogy jól éreztem- e:) 32/ N

2018. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!