Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti 16 évesen már éreztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti 16 évesen már éreztétek azt, hogy megtaláltátok az igazit?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok,eddig 3 kapcsolatom volt,a legutolsóval elvesztettem a szüzességem. Szerettem,nem csak kihasználtam,és nem arra ment ki a játék,hogy elmondhassam magamról,hogy már "nagyfiú" vagyok. Viszont most egyeltalán nem érzek senki iránt úgy,hogy megtaláltam volna benne a "Nagy Őt".

Úgy másfél hónapja szakítottam a párommal.

Sok barátnőm van úgy,hogy tetszik Nekik egy srác,összejönnek,s a szerelem csak később alakul ki. Nekem ez furcsa,ha mégsem alakul ki,akkor meg szakítanak. Nekem ez olyan,mintha csak kihasználnák Egymást.

Ti,hogy vagytok ezzel?

Hány éves korotokban találtátok meg az igazit? Mit éreztetek?

Előre is nagyon szépen köszönöm az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. nov. 21. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Azóta sem tudok mást szeretni, pedig már felnőttem.
2013. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen gondoltam ezt a lányra.Összetörte a szívem és huszonévesen se tudtam elfelejteni.

Ez van

2013. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de 16 évesen, szinte még gyerekként már volt vagy három barátnőd, ami csak azt bizonyítja, hogy egyelőre nulla érzelmi intelligenciával és kapcsolati érettséggel rendelkezel.


Ha egy gyerek szintjén állsz még, ugyan miért kellene már most mgtalálnod a nagy őt?

2013. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én már 14 éves korom óta tudom, ki az igazi. csak sajnos nem lehetek Vele..
2013. nov. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja azt hittem,azt pofára estem
2013. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a szerelem a legnagyobb TROLL. Azt szeretjük, akinek nem kellünk és az nem kell, aki szeret minket. Ha szerelmes vagy, visszautasítanak. Ha kellesz, nem vagy szerelmes.
2013. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jelen.
2016. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!