Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszú! Egy semmirekellővel -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú! Egy semmirekellővel - persze még akkor nem tudtam - elhagyott egy másik nőért! Mit tennétek a helyemben? Ja, és velem csalta, mert az én testem jobban tetszik neki. Bosszút állnátok? Vagy hagynátok a fenébe!

Figyelt kérdés
Ja, és velem csalta, mert az én testem jobban tetszik neki. Bosszút állnátok? Vagy hagynátok a fenébe!

2018. márc. 3. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülnél, hogy lelépett..még több elkövetkező sza..rtól megkímélt téged.
2018. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A bosszúval nem leszel előrrébb.

Zárd le, lépj túl rajta, tanulj az esetből és keress egy normálisabb társat.

2018. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden rá pocsékolt további gondolat téged büntet és nem őt. Minél előbb lépj tovább! Ne pocsékold a drága időt!
2018. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ha elhagyott, mi a francnak feküdtél le vele utána egy semmirekellővel?


Hagyd a fenébe, felejtsd el.

2018. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb bosszú, ha továbblépsz, és örülsz, hogy megszabadultál tőle. :-)
2018. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye nem mondod,hogy azután,hogy megcsalt, elhagyott, még lefeküdtél Vele?

A kérdésed azért nem egyértelmű számomra. Tehát...megcsalt, elhagyott, aztán visszament hozzád? Vagy nem tudtad,hogy megcsal, csak amikor elhagyott, de utána mégis lefeküdtél Vele?

Kicsit zavaros nekem ahogy leírtad.

2018. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig is csak a kapcája voltál,ha bosszút forralsz,annyiba sem fog nézni,mint eddig.Semmire nem mész vele.Jobban jársz,ha egy tábla csokit,egy jó filmet,vagy egy sört választasz helyette.Azok nem okoznak csalódást soha.Aztán ha kisírtad magad,nyiss az új felé!
2018. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tálalsz ki a csajnak? Megkönnyebbülsz, a pasi tanul a dologból, a csaj meg tanul abból h nem lehet mindenkiben megbízni.
2018. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!