Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi, aki nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem hajlandó lemondani a büszkeségéről, lemondhat arról, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

most volt a 3. kapcsolatom kialakulóban, és valamivel megsértett, amiről leírtam a véleményemet, és ez nem tetszett neki.

az előző két kapcsolat is ehhez hasonlón bukott meg megsértődött, megsértettem a lányt (hozzá kell tennem, hogy nem alaptalanul!) és én nem az a fajta vagyok, aki utána felhívja és bocsánatot kér, meg virágokat bonbont hoz neki kárpótlásul, mert bennem van büszkeség. Persze ha egyszer tudnám, hogy alaptalanul sértettem meg bocsánatot kérnék, mert nem vagyok paraszt, de így eszem ágában sincs.

Az is lehet hogy kicsit sértődékenyebb vagyok az átlagnál, de nem apróságokon szoktam berágni.


Szerintetek, egy barátnőhöz a pasik képesek feladni a büszkeségüket? ahogy itt elnézem van, aki igen, de én képtelen vagyok rá,


talán azért mert egyenes ember vagyok, és nem csak a szex érdekel!


22/f


2010. jún. 9. 10:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

ha így állsz hozzájuk, lehet, hogy nem lesz jó ideig még rendes barátnőd. csak olyan, aki képes utána odakuncsorogni hozzád, hogy TE ne haragudj rájuk. de azzal meg a lány adja fel a büszkeségét, és amúgyis, én is utálom, hogyha nekem kell bocsánatot kérni azért, mert Ő bántott meg engem...


szerintem el lehet mondani egy véleményt úgy is, hogy kevésbé vagy lekezelő, sértő. esetleg vannak dolgok, amik felett el lehet nézni, én sem vágok minden apróságot a párom fejéhez. és igen, egy kapcsolat némi lemondással jár. alapból alkalmazkodni kell valakihez, átszervezni miatta az életedet, úgyhogy bizonyos szintű "megalázkodás" mindenképpen szükséges, és ez szerintem alap is.


biztos van olyan lány, aki így is járna veled, és esetleg el is tűrné, de szerintem egy kapcsolat mindkét fél felől alkalmazkodást igényel. és ha ez nem következik be, akkor megbukik a dolog.


18/l

2010. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha van alapja ha nincs, akkor sem kéne sértegetni a másikat. Ha pedig megsérted, akkor is illendő lenne bocsánatot kérni, függetlenül attól, hogy nem akarsz már semmit abból a kapcsolatból.
2010. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

első vagyok


ja és valószínűleg nem voltál szerelmes beléjük... ha tényleg szerelmes az ember, akkor nem jut eszébe a büszkeségén gondolkodni, és nem hagyja ilyen könnyen veszni azt, akit szeret.

2010. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

A büszkeség olykor igencsak szeretet-ellenes... Én is 22F vagyok, de teljesen egyetértek az előttem szóló 18 éves kishölggyel.

Sokat gondolkoztam én is ilyen dolgokon, belátom, én is azt hittem, hogy nem szabad engedni a büszkeségből, de a nők lelke tényleg nagyon más.

Lehetsz úgy is egyenes és lehet úgy is tartásod, hogy olykor-olykor belegondolsz a másik fél helyzetébe is. :)


OFF:

Az én elméletem az, hogy a nők olyanok, mint a macskák, ha engedik, simogasd őket, azonban ha szabadulni akarnak, el kell őket engedni, így fognak egyre jobban ragaszkodni hozzád.

2010. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

igen, még nem voltam szerelmes. remélem nem is leszek, mert kutyába azért nem megyek le.


amúgy ha elvileg én is ugyanolyan fontos vagyok neki, mért nem kér ő bocsánatot?

1, nem beszéltem vele durván

2, ő is tudja, hogy nem alaptalanul mondtam

2010. jún. 9. 11:08
 6/31 A kérdező kommentje:
kicsit unfairnek tartom, hogy a nagy emancipáció meg feminizmus keretén belül, még én dobjam el a büszkeségem egy nőért. hát ez röhej.
2010. jún. 9. 11:10
 7/31 anonim ***** válasza:
első: ezt hívják tudat alatti női dominanciának. Pusztán egy önző dög vagy. Inkább az én büszkeségem csorbuljon mint a tiéd? Mi vagy te, hogy inkább a te büszkeséged legyen a fontosabb? Nőből vagy, én meg férfiből. Miért az én büszkeségemnek kéne csorbulni előbb? Ha nem tetszik, mész a halál f.aszára. Ennyi a történet. Én se vagyok egy bocsánatkérő típus, max elmondom a véleményen higgadtan, de általában ez le van szarva, tehát marad a mész a halál f.aszára eset. Egy nő alázkodjon meg, LEGALÁBB ennyire a férfi előtt, ha már egy önző ribanc volt, és nem neki van igaza.
2010. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Remek férfi vagy, végre, van normális is, ez csak azt bizonyítja.

Maradj ilyen, és várd a tökéletest, mert ezek a nők nem azok, akikről írsz.



21/L

2010. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:

ó, nálam nő létemre ugyanez a helyzet... bár az is igaz, hogy nyersebb vagyok néha, mint kellene.

bocsi, a kérdésedre nem válaszoltam, nem is tudok, egy cipőben járunk... csak meglepett, hogy ez annyira nem ritka.

21N6

2010. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

11:12-esnek:


kedves hozzászóló! nem hiszem, hogy megérdemlem ezt a hangnemet! én sem beszéltem így, én sem mondtam a kérdezőre, hogy önző. de ezzel a hozzáállással, amit te is mondasz, akkor egyikőtök se alázkodjon meg, mert hát a büszkeség a világ legfontosabb dolga. és akkor soha nem kér bocsánatot senki, senkitől.


képzeld, én bizony oda szoktam menni a barátomhoz veszekedések után, hogy ne haragudjon, béküljünk. még akkor is, ha nem én voltam a hibás. ezt megtetted te már valaha? majd akkor szólj, ha igen, és akkor nevezz engem önzőnek:) és miért? hmm. talán mert nekem fontosabb ő, mint a felsőbbrendűségem.


bírom ezeket a nőgyűlölőket, akik meg utána nyafognak, ha valamelyik nő átvágja őket, és még le is r*bancozzák őket. hálistennek a többség azért nem ilyen, és képesek kimondani azt a szót, hogy bocsánat^^


ha te meg így látod, ahogy leírtad, hát csak sajnálni tudlak! szegénykém, elég érzelmileg csökevényes életed lehet.

2010. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!