Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi, aki nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pasi, aki nem hajlandó lemondani a büszkeségéről, lemondhat arról, hogy barátnője legyen?

Figyelt kérdés

most volt a 3. kapcsolatom kialakulóban, és valamivel megsértett, amiről leírtam a véleményemet, és ez nem tetszett neki.

az előző két kapcsolat is ehhez hasonlón bukott meg megsértődött, megsértettem a lányt (hozzá kell tennem, hogy nem alaptalanul!) és én nem az a fajta vagyok, aki utána felhívja és bocsánatot kér, meg virágokat bonbont hoz neki kárpótlásul, mert bennem van büszkeség. Persze ha egyszer tudnám, hogy alaptalanul sértettem meg bocsánatot kérnék, mert nem vagyok paraszt, de így eszem ágában sincs.

Az is lehet hogy kicsit sértődékenyebb vagyok az átlagnál, de nem apróságokon szoktam berágni.


Szerintetek, egy barátnőhöz a pasik képesek feladni a büszkeségüket? ahogy itt elnézem van, aki igen, de én képtelen vagyok rá,


talán azért mert egyenes ember vagyok, és nem csak a szex érdekel!


22/f


2010. jún. 9. 10:31
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem ismersz, nem tudhatod milyen vagyok. Ha ismernél se képzelnéd el SOHA, hogy képes lennék ennyire kiborulni. Viszont arc nélkül miért ne?
2010. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!