Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegen miért nem látogat meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegen miért nem látogat meg a párom?

Figyelt kérdés
Egy hete nem találkoztunk. Hétfő óta lázasan, betegen fekszem itthon. Miért nem látogatott meg a párom? Mikor rákérdeztem, azt mondta, hogy a hétvégét a barátaival tölti. Egyébként ugyanabban a városban lakunk.

2018. márc. 4. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég árulkodó, és a lelked mélyen te is sejted, hogy valami nem oké.
2018. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mert nem érdekled. Ezen nincs mit szépíteni.
2018. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást! És legközelebb válassz jobban...
2018. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj.. mikor engem műtöttek 3 napig feküdtem a kórházban. A barátom kb 15 percre volt a kórháztól, de egyik nap se jött be látogatóba. Kitalált pár indokot, h miért nem. Szakítás lett a végevége többek között amiatt, mert alig érdekeltem.. nem hinném, h ez egy jo jel, h nem látogat meg..
2018. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem akarja elkapni v hanyagol téged.
2018. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nem akarná a barátait sem megfertőzni, és velük mindenképpen el akart menni, utána meg nemtom, hazamenni kényelmesebb neki. De talán nem vagy neki annyira fontos
2018. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű! Nem szeret, akit szeretünk azért a tűzbe is megyünk, nem hogy kórházba! Tudom kicsit maradi a válaszom!
2018. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*vagy lehet ,hogy lusta ápolni téged

*vagy fél, hogyha meglátna téged betegen, taszítanád,és úgy már nem bírna rád nőként nézni, megundorodna.

2018. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már 3 éve együtt vagyunk. Eddig még nem voltam beteg. De ha ő az volt, én mindig mellette voltam. Szerintem is szakítás lesz a vége. Nem igaz, hogy egy hét alatt nem volt rám néhány perce.
2018. márc. 4. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert bunkó.


A párom egy foghúzásom miatt itthon maradt velem, amikor pedig lázasan feküdtem három napig, szabit vett ki, hogy ne nekem kelljen teát ilyesmit főzni, hanem tudjak aludni és pihenni.

2018. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!