Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vállalja mert betegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vállalja mert betegen született?

Figyelt kérdés

Kisfiam végtaghiánnyal született, ezt nem tudtuk, (bal kezén csuklótól lefelé nincs meg a kézfej)csak a születése után. Bár nem értettem az ultrahangos képeken miért nem látták, amikor megláttam számomra pont ugyan olyan volt mint a többi baba és annál nagyobb boldogságot azt hiszem még soha nem éreztem.

Június 3.-án született a fiam, akkor megnézte a párom és az anyósom de azóta nem látták.

A látogatás után, felhívott a fiam apja, hogy nem szeretne velem lenni és lemond a fiunkról mert más életet akar élni.

Úgy érzem a fiam betegsége miatt futamodott meg...

Nekem is vannak félelmeim, hogy mi lesz ha nagyobb lesz csúfolják stb... de a gyermekem és mindennél jobban szeretem.

Csak ezért elhagyni a fiát...

Vagy valami más oka is lehetett?

21N



2016. aug. 17. 20:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Úgy néz ki nem vállalja. Egyébként én sem vállalnék beteg gyereket, és ha magzati korban kiderül, akkor nem tartom meg. Na de mondjuk ez pont egy olyan dolog, ami magzati korban sem érdekelt volna. Kézfej nélkül teljes értékű életet lehet élni.


Valószínű ő már amúgy sem nagyon akart gyereket, így meg pláne nem kell neki.


Sajnálom! A fiad egészséges, boldog élete lehet!

2016. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként pedig nagyszerű, mondjon le, nem kötelező látogatni. A gyerektartást viszont kötelező fizetni!
2016. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Simán be lehetne perelni a kórházat!

Azt gondolom Te akkor is megtartottad volna a babát. Minden elismerésem a Tiéd. Az is igaz, hogy mi nők máshogy állunk ezekhez a dolgokhoz. Akit szültünk azt feltétel nélkül szeretjük. Egy férfinak ezt nehezebb elfogadni. De a gyerektartást akkor is legyen szives fizetni ha nem kívánja látni a gyerekét.

2016. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Lesznek még ügyek mert fizetni nem akar, de szerintem nem is fog de az már az ő baja lesz.

Ott viszont vállalnia kell a tetteit...

2016. aug. 17. 21:05
 5/29 anonim ***** válasza:
87%

Büszke lehet magára! Ássa el magát!

Telefonon kozolte veled,hogy 'más eletet akar elni"?! Szánalmas.

Az a kisgyerek nem tehet arról,hogy így született!

Azt se engedném meg,hogy lássa ezek után! Bár szerintem nem is látogatná.

2016. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem beszél velem azóta, igen tefonban közölte.

Egy faluban élünk nem messze egymástól, deha meglát szó szerint elbújik vagy elszalad...

2016. aug. 17. 21:09
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
"Igazi férfi". Mit ne mondjak.
2016. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
50%

Jóban-rosszban, mi?


Erre nem tudok mit mondani. Igazából értem is, meg nem is. Mindegy. Sok sikert azért. A gyereknek pedig ne mondd, hogy az apja miért nincs az életében, ha lehet. Nem az apa miatt, hanem a gyerek miatt. Lesz így is elég baja valószínűleg.


28/F

2016. aug. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
23%
Mi már megbeszéltük a barátommal, hogy beteg gyereket egyikünk sem vállalna. Számomra érthető indok.
2016. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%
9: De ha már egyszer megszületik, akkor mit tennétek? Ledobnátok a Taigetoszról?
2016. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!