Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy férfi létemre sírok, mert neten megismertem egy lányt?

Figyelt kérdés

De egy ideje már nem beszélünk. Nagyon megérintette a lelkemet, de rosszkor léptem az életébe. Iszonyúan hiányzik, a beszélgetéseink is és olyan vagyok, mint egy vigasztalhatatlan kisfiú.

Ugye nem szerettem belé? Ti jártatok már így?


2018. márc. 3. 22:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%

Ha szerencsed van platoi lesz. Ha nem...akkor szivtad.

Normalis....a siras jo.

Es nincs is jobb ilyenkor egy jo kis szakitos zenet meghallgatni.

2018. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egy ígéretes lehetőség után a szétválás gyakran fájdalmas tud lenni, az biztos. De túl kell rajta lenni, és előre nézni. Na meg nem tulajdonítani túl nagy jelentőséget egy valami netes lánynak, vagy ha most megismernél 1000 másik nőt, biztos lenne jópár aki nála jobb.

Mondjuk ez a rosszkor léptél az életébe kérdés mit takar, mert amiből ez jön le, azok sokszor csak ilyen olyan kamu dumák szoktak lenni (pl "még nem vagyok túl az exemen" meg a hasonló mondatok)

2018. márc. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ő el is mondta, hogy még nincs túl az exén.
2018. márc. 3. 22:47
 4/22 anonim ***** válasza:
írj neki! Miért nem teszed?:)
2018. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert tiszteletben tartom, amit kért, hogy hagyjam magára, nem akar becsapni engem. Ha majd úgy érzi, keresni fog, de nem mostanában. A körülményeket ismerve, amiket mesélt, megértem ezt. Ha zaklatnám, akkor csak megutálna.
2018. márc. 3. 22:58
 6/22 anonim ***** válasza:
49%

Jaj ez annyira süket duma. Valójában még az exét szereti, veled nem akar semmit.

Vagy pedig vele takarózik mert a végén tud majd téged hibáztatni amiért mégis próbálkoztál.


Lányok szájából még ilyen nevetséges dumát, hogy nincs túl az exén... Majd pont ők akik pár nap leforgása alatt ugrálnak kapcsolatból kapcsolatba...

2018. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem fog keresni, ezek tipikus lerázó dumák. És abban is biztos vagyok, hogy habár állítólag nincs túl az exén, egy-két héten belül valami kandúrral fog vigasztalódni. Lelki szemetesnek kellettél neki, de nem voltál elég izgalmas a számára, nem tartott téged igazi férfinak. Felejtsd el őt, tudom, hogy nehéz, én ősszel jártam hasonlóképpen, lepattintott egy lány, aki addig kb. hitegetett, és a közeledésemet is fogadta. Nagyon rossz volt, mert ráadásul pont akkor kerültem el egy tök idegen városba, és jó lett volna, ha legalább a beszélgetéseink és a találkozgatásaink erőt adtak volna ahhoz, hogy egy teljesen idegen közegbe könnyebben be tudjak illeszkedni, de még erre sem számíthattam, úgyhogy totál összeomlottam lelkileg. De egy idő után ez is enyhül, mint minden fájdalom.
2018. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem fog keresni. Messze is lakunk egymástól, de volt szó taliról, nyitott is lesz rá, ha kicsit kitisztul a feje. Legalábbis ezt mondta. Csak tudjátok, mit nem értek? Miért írt olyanokat, hogy szeret engem, hiányzom neki, ragozva így-úgy? Fel nem foghatom, hogy egyes nők csak így dobálóznak a szavakkal. Annyira megkedveltük egymást...bár néha kiakasztottam szerinte. Mindegy, SOHA TÖBBÉ NEM ISMERKEDEK, BESZÉLGETEK ITT NŐVEL.
2018. márc. 3. 23:12
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Mert törődésre vágyik. Pontosan ezt jelenti a lelki szemetes. Elsírja a bánatát valakinek akinél eléri, hogy érzelmileg is elkezdjen kötődni hozzá, hogy utána olyanokat halljon tőle amiktől picivel jobb kedve lesz egészen addig amíg a segítségével jobban nem fogja érezni magát és ugrik a következő fszra. Aki persze nem az lesz akinek hetekig/hónapokig sopánkodott.
2018. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Értem. Valahol gondoltam is...változtatni fogok a hozzáállásomon. Túl jó fej voltam eddig.
2018. márc. 3. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!