Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok fiúnak tetszem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok fiúnak tetszem és nem tudom kezelni?

Figyelt kérdés
Általános és középiskolában nem tartoztam a népszerűbb lányok közé. Most a korai 20-as éveimben járok. Nyilván változtam minden tekintetben, stílusban, alakra, mindenhogy... egyszerűen sokkal "szebb" lettem, és népszerűbb, nem akarom ragozni, és nem is akarok önelégültnek tűnni, de megvagyok elégedve magammal. Anno úgymond azt kívántam, bárcsak több srácnak tetszenék, de most meg annyi embernek tetszem, annyi ember szeretne velem kapcsolatba kerülni hogy megvisel idegileg... egyszerűen idegesítenek, irritálnak, túl sok... egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet. SOK! És egyáltalán nem érzem magam jobban. És most meg az zavar hogy a belsőmmel nem foglalkozik senki...
2018. márc. 5. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
amikor a rút kiskacsából hattyú lesz:)
2018. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Kiskacsa, hattyú?

Hívd össze azokat a fiúkat és tarts nekik egy vízibalett bemutató, biztos imádni fogják. :D

2018. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
27%
ha lefekszik minden pasival akinek tetszik, akkor is imádni fogják:)
2018. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

Tanulság..... Vigyázz mit kívánsz.

31/f

2018. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
én nem akarom hogy ennél jobban imádjanak..:D
2018. márc. 5. 15:30
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Próbálj csúnyábban kinézni, járj olyan ruhákban, olyan hajjal. Szerintem nekünk férfiaknak mindenki tetszik, aki jobb az átlagnál, a nőknél máshogy van, ahogy látom. Én hiába nézek ki jól, csak a saját "kasztomnak" tetszem általában. Ha nő lennék, rajtam csorogna a nyála mindenkinek. Az engem is idegesítene.
2018. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség:) Azért szép a hajam, szép a körmöm stb, mert én így szeretek kinézni.... MAGAMNAK. Nem másnak...
2018. márc. 5. 15:49
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járunk. Az iskola alatt felém sem nézett senki, de most huszonegypár évesen többen is érdeklődnek irántam. Nem tartom magam szépnek, de én is sokat változtam (főleg külső, de belső terén is). Régebben irigykedtem a lányokra, hogy udvarolnak nekik, bókolnak és én is szerettem volna figyelmet kapni, de van amikor már tényleg sok. Felszívódnék legszívesebben néhány helyzetben. Átérzem a problémád, ha találsz rá megoldást, szólj légyszi :D
2018. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindenképp!! :D
2018. márc. 5. 16:01
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nehéz feldolgozni a hirtelen jött változást... legalábbis az én lelkemnek nagyon sok.
2018. márc. 5. 16:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!