Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy én is tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Felnőttek vagyunk, közel a 40-hez és a kollégám. Egyikünknek sincs párja.

Az utóbbi pár hétben olyan, mintha elindult volna valami pedig előtte észre sem vettük egymást. Én nem is annyira kedveltem mert régen kicsit pokróc volt velem, így inkább kerültem.

Mostanában viszont valahogy "megenyhültünk" a másikkal szemben és kezdünk rájönni, hogy lehet a másikkal értelmesen beszélgetni és hülyéskedni is. Nem tudom eldönteni, hogy bizonyos dolgokat én veszek csak jelnek mert annak akarom látni, vagy ő is vonzódik egy kicsit.

Pl megvédett, amikor az egyik kolléga beszólogatott, megdicsérte a külsőm, néha nagyon közel jön hozzám amikor többen beszélgetünk, arrafelé jön amerre én megyek holott mint utóbb kiderült nem is arra kellett volna, mennek az évődések de nem otromba stílusban, hanem normális keretek között... ilyesmi.

Tudom ez még nagyon kevés, de szerintetek ezt lehet jelnek venni?

Én óvatos típus vagyok és inkább zárkózott, nem szoktam nyíltan kimutatni ha valaki tetszik és nem is vagyok az a harsány nő aki folyton pörög a pasik körül, és rajta is úgy látom, hogy inkább visszafogottabb magánélet terén.

38N


2018. febr. 23. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kit erdekel ez? Kerdezd meg ot
2018. febr. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jel, de csak annyi bizonyis, hogy ő is érdeklödik irántad. De lehet, hogy ő is óvatos.

Keressétek egyre sűrűbben egymás társaságát, beszélgessetek egy kávé mellett, közös ebéd és akkor tisztulni fog a kép, illetve alakulni.

A kulcs a kommunikáció.

2018. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igyekszem körülötte lenni de nem feltűnő módon, annyira nem hiszek abban a dologban, hogy a nő menjen a férfi után. De a kommunikáció tényleg fontos tényező.

2018. febr. 23. 08:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tudd*, hogy az egyik elme menjen a másik után, míg a másik is jön felé.

Ja és azt, hogy tudsz beszélni, ahogy ő is.

2018. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!