Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl sok fiúnak tetszem és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok fiúnak tetszem és nem tudom kezelni?

Figyelt kérdés
Általános és középiskolában nem tartoztam a népszerűbb lányok közé. Most a korai 20-as éveimben járok. Nyilván változtam minden tekintetben, stílusban, alakra, mindenhogy... egyszerűen sokkal "szebb" lettem, és népszerűbb, nem akarom ragozni, és nem is akarok önelégültnek tűnni, de megvagyok elégedve magammal. Anno úgymond azt kívántam, bárcsak több srácnak tetszenék, de most meg annyi embernek tetszem, annyi ember szeretne velem kapcsolatba kerülni hogy megvisel idegileg... egyszerűen idegesítenek, irritálnak, túl sok... egyszerűen nem tudom kezelni a helyzetet. SOK! És egyáltalán nem érzem magam jobban. És most meg az zavar hogy a belsőmmel nem foglalkozik senki...
2018. márc. 5. 15:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Élj a lehetőségges és fogj ki valakit közülük. Vagy maradj egyedül ahogy most is még pár évig biztos jo lesz.. A te eseted hogy "szep lettem a semmibol" mar majdnem minden lannyal elofordul csak korul kell nezni neten v barhol az utcan. Ugy latszik az onbizalom nem tarsult hozza mert nemtudod kezelni sok nemhogy kielvezned. Ez csak egy velemeny de szerintem ez az igazsag. Kereted magad visszaelsz vele sztem megerdemled mar bocs ez nem oltas csak velemeny.;)
2018. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kéretem magam? Visszaélek?????
2018. márc. 14. 13:21
 23/25 A kérdező kommentje:
20-as, nagyon igaz...
2018. márc. 14. 13:22
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen ahogy mondod
2018. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hát, velem is ugyanez volt, a sok udvarló közül pedig kiválasztottam a páromat, aki a legcsodálatosabb ember számomra. Élj a lehetőséggel, hogy válogathatsz, utána meg nem fognak már annyian megkörnyékezni, hidd el, tapasztalatból mondom. Normális esetben egy kapcsolatban élő nőnek más lesz a kisugárzása, viselkedése, ráadásul a legegyszerűbb lekoptató duma, hogy "ne haragudj, már van párom". Így meg van oldva a problémád. Gondolj bele, hogy más nők benne maradnak akár bántalmazó kapcsolatokban is, mert azt gondolják, hogy nem fognak senkinek sem tetszeni, kelleni. Te nem vagy ilyenre rászorulva, tessék választani egy minden tekintetben neked megfelelő srácot, kész, pipa.

22N

2018. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!