Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mennyire várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mennyire várjátok el a párotoktól a szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

Illetve hol várjátok el, tehát orr és fülszőr, szemöldök, intim szőrzet, fenék szőr, illetve a testszőrzet tekintetében egyaránt érdekelne.


Vagy akár olyat is, hogy az orrhegyen, lábujjon, vagy más helyeken lévő szőrszálakat is elvárjátok, hogy leszedje.


Arcszőrzetét milyen gyakran borotválja?


2018. márc. 5. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A párom (26 éves) 2-3 naponta borotválkozik a munkahelye miatt. Én sehol sem várom el tőle a szőrtelenítést, a kilógó orrszőrök őt is zavarják, így azokat mindig eltünteti, a füle nem szőrös. A többivel nem csinál semmit, nem is várom el. Intim területen néha rövidre vágja a szőrt, amikor már nagyon nagy a bokor :) De nekem nem is tetszene, ha csupasz lenne.
2018. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Orr, fül, intim(legalább fazonra), hónalj - nekem ez alap. Szerintem ez a 21.században elvárható ápoltsági szint.


29/N

2018. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor az elmondható, ha valaki 2-3 naponta borotválkozik, a kusza szőrszálakat amelyek látható helyen vannak kiszedi és vágja az orrszőrét és néha az intim szőrzetét, de a testszőrzetet érintetlenül hagyja?
2018. márc. 5. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahol elvarom hogy rendben legyen:

-orrszor

-fulszor

-szemoldok (hosszusagan csak, nem kell szedetnie.)

-hát

-hónalj

-intim reszen legalabb fazonra, de jobb szeretem ha levan teljesen szedve + azert nem muszaj a feneket gyantaztatnia de nekem szinten jobban tetszik ha az is rendben van tartva! (ergo nem akkora a szor hogy beleakad a kezed)


En mellkas-has teruletesen se csipem kulonoskepp a szort, de ha van akkor az is rendben tartva, nem 5 centi hosszan.


Ezek nem nagy dolgok igazabol osszesegeben annyi minimalisat varok el hogy legalabb fazonirozva legyen mindenutt. Az mar cska plussz ha fentebb emlitett helyeken itt-ott teljesen leszedi.


Arcszorzetért se dobok hátast, de a jelenlegi kapcsolatomban elnezo vagyok, mert az illetonek nagyon jol all egy kis borosta, jobban mintha nem lenne semmi...:-) de azt kb 3-4 naponta szinten igazitva, es nem formara termeszetesen csupan hosszra.... :-)

21N

2018. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alap nekem a hónalj és az intim terület legalább dzsungel ne legyen. Orr, fül, ha van mit.
2018. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én semennyire. A szakállát szokta néha-néha ápolgatni, fazonra igazítja, lerövidíti ha éppen túlságosan megnőtt, és így ennyi. A füle nem szőrös, az orrából nem lógnak ki csomók. A szemöldöke rendben van. A hátát szívesen legyantáznám, de igazából az sem cinkes. Ha egyéb területeken elkezdene borotválkozni, akkor menten elválnék tőle. Szeretem, ha egy férfi szőrös, ez van. Sem intim tájékon, sem egyéb helyeken nyaktól lefelé nem viselem el ha borotvált. A sima bőr luxusát meghagyom magamnak :)
2018. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivé lettetek. Végtelen sajnálatom.


Ha értelmezhető lenne az elvélárás, se lenne ilyen abszurd.

Ahogy neki kényelmes.

2018. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. A férfi szőrös, ez van :)
2018. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, eléggé szőrös mindenhol. Nem várja el tőlem a párom, viszont szereti ha kordában tartom és bizonyos helyekről leszedem. A napi borotválkozás nálam alap, de az orr és fülszőrömet is eltávolítom kérés nélkül,mert csúnya. Én a lábujjaimról is leborotválom,mert sok és erős fekete szőr van rajtuk.A hónalj és intim részt borotválom, mellkas,has részen nyáron leszedem,ilyenkor csak hajnyírózom.
2018. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!