Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megkérdeztétek a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megkérdeztétek a párotoktól, hogy hány partnere volt eddig és esetleg kik voltak azok?

Figyelt kérdés

milyen mélyen mertek/szerettek belemenni ebbe a témába?

egyáltalán van bármi köze hozzá a másiknak?


2017. dec. 28. 20:44
1 2
 1/14 Heart of Darkness ***** válasza:
83%
Ha szóba kerül akkor meg. De igazából szerintem ez nem olyan dolog amit különösebben titkolni kellene..
2017. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem, mert én sem szeretek beszélni róla. Hazudni nem akarok neki, az őszinte választ pedig szégyellem. Örülnék, ha ez soha ne jönne szóba, de legalábbis én biztos nem hozom fel.

L/21

2017. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%

Megkérdezem. És egy bizonyos szám után inkább továbbállok... Nem jó olyannal együtt lenni akin a fél város átment..

Akár a sokadjára mikrózott spagetti

2017. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Sose érdekelt az exek száma, csak az a lényeges hogyan bánt a korábbi partnerekkel, miként beszél róluk.
2017. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Mi barátok voltunk az ismertségünk elején-2 év kb (mindkettőnknek volt akkoriban barátja-barátnője).

Beszéltünk exekről is, futó kalandokról is. Futó kalandokkal kapcsolatban inkább vicces esetekről. Előző, komolynak mondható kapcsolatokról kicsit mélyrehatóbban.

Szám szerint nem tudom, hány nővel volt előttem dolga, de igazán nem is tartom fontosnak.

Egyrészt azért jó a kapcsolatunk, mert bármiről és mindenről tudunk egymással beszélni, ezekről is, ha kell. És néha bizony kell. Egy előző hosszabb kapcsolat akár rossz beidegződéseket is vonhat maga után, amiket jó átbeszélni.

2017. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Soha nem kérdeztünk rá, minek? Semmi jelentősége. Amikor szóbakerült, akkor beszéltünk régebbi kapcsolatokról (annyit amennyi a beszélgetéshez kapcsolódott), szóval a komolyabbakról mind volt szó az évek alatt, de kb. ennyi. A kalandok, egyebek számát meg teljes mértékben leszarom és minden bizonnyal ő is, hiszen soha nem kérdezett rá.
2017. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Persze. Siman elmondom , hogy harom ember volt az eletemben. Ket komoly , plusz egy hosszan tarto orulet. :)
2017. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Az egyik legbutább kérdés szerintem. A múlt az már múlt. Örülök ha x y dolgokat akkor csinált meg és nem ezután akarja kiélni magát. Ha kevés volt az is oké. A múltja tette azzá ami most. És te a mostot kedveled.


Nekem pl több kalandom is volt.De emellett két hosszabbtávú kapcsolatom is. És soha nem csaltam meg egyiket sem. És kalandozva se vettem részt megcsalásban...

2017. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem mert izgatott,érdekeltek a részletek is.
2017. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Persze, megkérdezném, ezt ő is tudja! De nem várom, hogy válaszoljon, mert most velem van, engem akar... az az övé...! Tartsd tiszteletben!-ő is szeretné tudni rólad, majd ha megöregszetek együtt, úgyis elmondja s te elmondod!
2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!