Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom állandóan feketét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan feketét hord csak szerintem morbid?

Figyelt kérdés

Mindig fekete cipő fekete nadrág póló kabát.Vagy néha belevisz egy kis változatosságot és Vörös,bordó vagy szürke,fehéret hord.

Miért nem szereti a meleg színeket kivéve a vörös?

Vettem neki egy nagyon szép kék inget sose hordja


2018. márc. 5. 19:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Én bírnám, ha így öltözködik, nekem is alapszínem a fekete.
2018. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 opened paradise ***** válasza:
91%

Látod,hogy ilyen színeket hord,erre veszel neki egy kék inget.

Nice...


Amúgy nem,nem morbid.

2018. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Ő is beleszól abba, hogy te hogy öltözködj?
2018. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amúgy a bordó is és vörös is (szerintem majdnem ugyanaz) meleg szín, a kék meg hideg szín... Azt, hogy miért nem szereti azt tőle kérdezd meg... Mi honnan tudjuk? Lehet nem is a színével van a baj, hanem a szabásával vagy színárnyalatával. Kék is lehet ezer féle.

Amúgy az is lehet akár, hogy gyászból hord feketét (én pl. egy hónapig, de apa évekig csak feketét hordott anya halála után). Ha ez így van, de egyébként is, nem a te dolgod ítélkezni, hogy mi a morbid benne.

Ha elegánsan kell öltözzön munka miatt, akkor nem is nagyon hordhat mást.

2018. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mert ez a stílusa. Én is ilyen vagyok, így érzem magam jól, ezek a színek állnak jól.


Kinek mi.


29/N

2018. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is alap a fekete, igaz, lany vagyok. Ez mellett csak sotet bordo, keki zold, es nude szinu ruhaim vannak. Semmi tobb. Ezekben erzem jol magam, ez vagyok en. Sirva rohannek ki a vilagbol, ha egy citromsargaban kene utcara lepnem.

L

2018. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én és a párom is szinte csak feketét hordunk.

Mindketten sorozatgyilkosok vagyunk. ;)

2018. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!