Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelentheti azt hogy szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt hogy szeret?

Figyelt kérdés

Alapvetően általában rendben volt a kapcsolatunk a barátommal, de mostanában kezdtem érezni hogy jobban hanyagol és ez végül már nagyon zavart és beszéltem vele erről. Először lett egy vita belőle, de aztán személyesen leültünk megbeszélni és rájött, hogy azért igazam volt abban, amit mondtam. Azt mondta, meg akar becsülni engem és hát megértette, hogy inkább vele volt a gond és nem velem. Mondta, hogy nem fog hanyagolni, a találkozást is ő vetette fel. Azt is mondtam már a végén neki, mert már tényleg meguntam, hogy hanyagol (nem teljesen, de azért hiányzott sok jó dolog a kapcsolatunkból), hogy azért akármeddig ez nem mehet így, neki is tenni kell a kapcsolatért. Mondtam neki, hogy akár az is megtörténhet, hogy elhagyom, ha ezután is ilyen lesz. Nem így fogalmaztam, de ez volt a lényege.Amúgy azt mondta szeret, nem akar szakítani, csak nincs benne annyi szenvedély mint korábban. Bizonyos részben éreztem hogy foglalkozik velem, de néha meg hanyagolt. Mióta ezt mondtam neki, hogy nem biztos, hogy vele maradok, ha ilyen marad, azóta jobban teper úgymond.

Már akkor is belátta hogy igazam van, mikor személyesen leültünk megbeszélni, de azóta is érzem, hogy igyekszik eléggé.Ez azt jelenti hogy valójában szeret?Persze megijesztettem ezzel... de ha most igyekszik, az valódi érzésekről árulkodik? Gondoltam rá, hogy csak nem akar kapcsolat nélkül maradni, de ez pont az ő esetében nem biztos, hogy reális, mert éppen hogy nem sok kapcsolata volt, és nem az a tipikus akinek mindig kell valaki maga mellé.



2018. márc. 5. 21:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Mikor nem hoztam fel, hogy esetleg elhagyom, már akkor is megértő lett és megértette, hogy benne van a hiba. Szóval nem csak azóta ilyen "egyetértő" mióta a szakítást felhoztam. Már előtte is mondta, hogy a találkozókat sem fogjuk hanyagolni, ki is találta, hogy mikor legyen meg minden. Csak mióta említettem, hogy nem biztos hogy vele leszek, ha nem változik, azóta teper még jobban.
2018. márc. 5. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik kissé magadat győzködöd afelől , hogy bizony szeret....

Ezt nem tudjuk biztosra.

Lehet, hogy szeret, ami idővel kiderül...hogy minden jól alakul e majd és ő is ilyen lesz amilyennek tervezitek.

De lehet, hogy csak a kész pics**a melegszoba a lényeg....

2018. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még nem feküdtünk le, szóval nem emiatt kellenék neki valószínű.


Most akkor honnan tudjam szeret-e? Egyáltalán lehet ezt tudni?


Különben udvarias,segítőkész,számíthattam rá a bajban még mostanában is, és azért volt amikor ő akart találkozni velem, de mégsem volt teljesen olyan a kapcsolatunk mint előtte és ezt hiányoltam.

2018. márc. 5. 21:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy eldöntöttem, hogy a napokban biztosan nem fogom keresni igazán magamtól, meg nem fogok én rákérdezni hogy találkozunk-e hanem rajta múlik, és megnézem mennyire "tesz érte", mennyire keres magától.
2018. márc. 5. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, Várd ki.
2018. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ez pénteken volt, hogy ezt mondtam neki, reggel és pénteken később írt nekem magától. Most hétvégén is írt, nem is egyszer, tegnap is írt, szombaton írt reggel is, este is.... ma írt nekem háromszor... reggel, napközben meg este... és nem csak 2 mondatot.

Találkozni még nem tudtunk, elvileg meg lett beszélve de meg fogom figyelni felhozza-e magától.


Szóval eddig ez történt, várok továbbra is és figyelek.

2018. márc. 5. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Segíteni ezzel kapcsolatban nem tudok, de nagyon aranyosan leírtad a sztorit :)
2018. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!