Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amikor van párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor van párotok akkor mit jelent, ha így viselkedtek egy másik lánnyal? Csak leakartok vele feküdni? Vagy még az sem?

Figyelt kérdés

Bókoltok neki, hogy szép.

Egy-két érdekes félre értelmezhető mondat.

(pl: nehogy kihülj, mosollyal)

Bámuljátok a testét, fenekét.

El mentek egy másik helyiségbe, de utána csak azért vissza mentek, hogy nézzétek megint a lányt.

Tartjátok a szemkontaktust vele, nézitek, ha ő is a szemetekbe néz.

El köszönésnél, mintha szomorú hangsúlyt vennétek fel teljesen oktalanul. (ez igazából lehet, hogy baromság)


Akit ennyire néztek szüntelenül azzal ágyba is akartok bújni?


2018. márc. 6. 07:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon állagias viselkedés, de igen, ez szexre való vágy. Később talán meg is akarná ismerni, de azt is csak, mert számára szexi.
2018. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Állatias*
2018. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ennél egyértelműbb nem is lehetne. Szemmel dugásnak is lehetne nevezni, de a lényeg ugyan az. Pont nem érdekel a személyiség ilyenkor.
2018. márc. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg, ez a "szemmeldugás" létező dolog a férfiaknál vagy csak a nők beszélik bele?
2018. márc. 6. 07:45
 5/16 anonim ***** válasza:

Találkoztam már ilyennel, és hidd el,igen, meg akar dugni. Én egy idő után meg is kaptam a konkrêt ajánlatot. Egyébként engem az ilyen viselkedés rettentően visszataszít.


28/N

2018. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 ezt teljesen meg értem, ahogy Red Vixen is írja ez tényleg kicsit állatiasnak nézhet ki.


De akkor is taszítana, ha olyan férfi teszi aki tetszik neked?

2018. márc. 6. 07:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem nekem szólt, de engem taszítana. Ha a világ legjobb pasija előttem enné meg a fikáját, már nem lenne a legjobb pasi. Nekem ez ugyanaz a kategória.


Mellesleg honnan látnám, ha valaki a seggemet nézi?

2018. márc. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Volt rá példa,egy flört erejéig imponált,utána kiabrandultam ettől a viselkedéstől,mert nekem nem ezzel nyomja fel a libidómat. Számomra csak a kiéhezett nyomik próbálnak így csajozni. :(

Persze az is más kérdés, hogy mennyire tetszik az az illető. Lehet,hogy ha nagyon oda vagyok akkor engem sem zavart volna.

2018. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is borzasztó taszítónak tartom tényleg minden olyan férfitól aki nem tetszik.


De amikor nagyon tetszik akkor rohadtul imponáló, hogy sejtem, hogy ugyanarra gondolunk, vagy lejátsza fejben :D

2018. márc. 6. 08:49
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt csak ő tudhatja... ugraszd ki a nyulat a bokorból, tegyél te is két értelmű megjegyzést.


Ugyanúgy megnézem azt a nőt, akivel komolyan szeretnék ismerkedni, mint aki csak szexuálisan vonz.

Bár... azért van különbség. Ha komolyan közeledek, akkor többet keresem a tekintetét, mint a feneke látványát, illetve eleve érdeklődök felőle, kíváncsi vagyok a személyiségére.


Viszont ha sokszor tesz félreértelmezhető mondatot az szexre utal.


Hogy érzed? A társaságodnak vagy a testednek szentel nagyobb figyelmet?

2018. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!