Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagy kérés, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés, hogy a barátom szóljon, ha későn ér haza?

Figyelt kérdés

Alapból 4-ig dolgozik, de van, hogy kora estig túlórázik.

Semmi baj ezzel, elfoglalom magam addig, csak egy baj van: sose tudom, mikor ér haza.

Kértem, hogy délután, 3-4 között dobjon egy sms-t, ha későn végez, azt mondta rendben, de azóta se ír soha.

Én meg csak aggódok, meg nem állok neki semminek addig.

Tényleg nagy kérés, hogy szóljon, ha ilyen 3 órával később végez?

Miért nem hajlandó rá ennyire?

(Vele már ezerszer megbeszéltem, ezerszer abban maradtunk, hogy bocsánat meg hogy majd mostantól fog szólni.)


2018. márc. 6. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

És most meg akarod neki mutatni ezt a kérdést, hogy hányan értünk egyet veled majd azt gondolod csoda fog történni?

Sms sem kellene, 2018 van, nem 2001, biztos el tudjátok érni egymást valamilyen online felületen is. Vagy meg is csörgethetne.

2018. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én őszintén nem értem, miért olyan fontos ez, de ha tényleg ekkora problémát okoz, akkor szerintem kérd meg, hogy állítson erről a telefonjára emlékeztetőt minden nap mondjuk fél 4-re. Lehet, hogy ilyenkor simán belemerül a munkába, mi se szoktunk egymásnak írni ha épp túlórázunk, de én nem látok ebben semmi olyat, amiről előre kéne szólni, hacsak nincs valami megbeszélt program aznapra. Nehéz ám erről átállni, ha ma azt mondaná írjak minden esetben, amikor nem azonnal megyek haza munka után, holnapra egész biztosan elfelejteném. Az emlékeztetővel egy idő után talán magától is megszokja majd.
2018. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Nincs okostelefonja.

Gondoltam, valaki tudja, mi lehet a baja... Vagy látott már hasonlót, és tusja, hogy lehetne rávenni.

2018. márc. 6. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem nagy kérés. Ha ilyen kis szarságot nem képes megtenni a kedvedért, vajon mi lesz egy esetleges válsághelyzetben?
2018. márc. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyaltalan nem nagy keres, ez egy tok alap dolog.
2018. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2

Ez jó ötlet, köszi! :)

Nem világvége, csak kellemetlenség.. alapesetben nagyjából egyszerre érünk haza, kajálunk, aztán csinálunk valamit. Ha előbb érek haza, akkor megvárom a kajával, meg a "valami-csinálással", ami nem gond ha 10 perc múlva jön, csak ha hosszabb ideig ülök és várok, az annyira nem jó :D de ha ír, hogy 6-7 körül érkezik, akkor harapok valamit, aztán addig elfoglalom magam, és semmi gond.

2018. márc. 6. 16:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, meg mint írtam, aggódok... Volt már, hogy az ügyeleten szedtem haza munka után, szóval nem vagyok nyugodt, ha "eltűnik" :D
2018. márc. 6. 16:28
 8/12 A kérdező kommentje:
* szedtem össze
2018. márc. 6. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Mekkora gyerek a párod...
2018. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam alap, hogy szólok és a páromnál is az.Ez nem elszámoltatás vagy ellenőrzés épp csak, hogy a másik ne aggódjon.
2018. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!