Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki itt azt írja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki itt azt írja, hogy ronda, miért van egyből igénytelennek elkönyvelve?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, fitt, egészségesen élek, minőségi termékekkel ápolom a bőröm és a hajam, sminkelek, jól öltözöm stb.

Van egy-két nő és férfi ismerősöm is, akik ugyanezt megteszik magukért (nyilván, mert ezek alap dolgok, férfiaknál mondjuk a sminket kivéve), de ettől függetlenül is rosszul nézünk ki.

Sőt, utcán is gyakran látni ápolt, de rossz genetikájú embereket.

Akik azt tanácsolják az itteni ronda nőknek és férfiaknak, hogy változtassanak magukon, azoknak eszébe se jut, hogy ez is lehet a helyzet?


2018. márc. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz genetika alatt gerincferdülést, púposságot..stb. és egyéb rendellenességeket értesz?


Ezeket nem kéne egy lapra venni pl. azzal, hogy valaki kövér és azt állítja, hogy genetika miatt. Mert ilyen nincs.


Betegség miatt hízhat meg valaki, de az is más és külön kategória.


A szépség pedig relatív, van, akinek ez, van akinek meg az tetszik. Ízlések és pofonok.


Egyébként mondták már, hogy a szépség belülről fakad?

Hiába nézel ki top modellként külsőre, ha süt rólad a búvalb..szottság és az életuntság. Kinek kellenél akkor ilyen mentalitással?

2018. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rossz genetika pl a nagy orr, vékony ajkak, "droopy" szemek, túl nagy/túl kicsi homlok és még sorolhatnám.

Testalkat is lehet genetikailag rossz, nekem például természetellenesen széles a csípőcsontom, kicsi a mellem, vastag a vádlim és a bokám, pedig amúgy kifejezetten vékony alkatú vagyok.

Millió dologtól lehet valaki taszító külsejű.

2018. márc. 7. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit te olyan orbitálisan nagy rondaságnak találsz magadon, az lehet, hogy más szemében semmi, igen jelentéktelen dolog.


Csak a nagyon kukacoskodó alakok nagyítják fel az egyébként jelentéktelen testi hibáikat.

2018. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attol mert van valakinek gerinc ferdulese meg nezhet ki jol , amig nem olyan durva mint a kvázimodo.. azt meg ketlem. Az hogy valtoztass magadon sajat erdek , sosem masoknak kell megfelelned . Hidd el ha te elfogadod magad akkor tobbnyire mas is elfog. A vilagban mindenkirol beszelnek ,mindenkiben talalnak hibat . Pl mindja egy csaj mondjuk a haver fiunak “te a jozska nagyon helyes gyerek” erre a pisti haver a csajnak “ de a jozskanak sokkal kisebb a farka mint nekem” vagy rozi es kati beszelget “ te a roszalindara mindenki azt mondja milyen szep lany” katti erre “ de nincs is segge nem lattad , nekem sokkal jobb segem van” Tehat mindenkiben megtalaljak a hibat manapsag akar milyen jo vagy vagy atlagos mindig lesznek akik a hatad mogott valmiert piszkalni fognak de ezeket nem szabad felvenni!
2018. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert nincs ronda ember a gnómokon kívül, csak igénytelen és/vagy önbizalomhiányos és/vagy aki nem tudja, mi áll jól neki és mi passzol hozzá.


Nincs ronda. A nagy orr nagy orr, nem ronda. Az alacsony termet alacsony termet, nem rondaság. A vízfej meg a csípőficam már lehet ronda, de hány ilyen ember él, könyörgöm...

2018. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!