Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért gondolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért gondolják, hogy egy kapcsolat szintjét az eltellt hónapokban lehet mérni?

Figyelt kérdés
Furának tartom amikor emberek olyat mondanak, hogy ez vagy az még korai, például összeköltözés, házasság, hiszen még csak x ideje vannak együtt. Én azt látom, hogy óriási különbségek vannak például egy 1 éve együtt lévő, azonos korosztálybeli pár között. Vannak akik nagyon lassan haladnak, randizgatnak csak, nem is találkoznak minden nap, nem igazán nyitott személyiségek, nem ismerik egymás családját, nem engedik be a privát szférába a párjukat, több tabutéma is van köztük, még mindig szerepet játszanak, hogy jó színben tűnjenek fel a másik előtt. Illetve vannak azok akik a kezdetektől minden szabadidejüket együtt töltik, heti több napot egymásnál alszanak annál aki egyedül él, tulajdonképpen félig együtt laknak, egymás családjánál is már otthonosan érzik magukat a vasárnapi ebéden, imádnak egymással beszélgetni, felszabadultak, nincs olyan téma, vagy tett ami még kínos lenne a másik előtt. Tipikusan az az eset, amikor olyanokat hallok hogy " 2 éve vagyunk együtt, most költöztünk össze, és nem tudom hogy oldjam meg a wczést, nem akarom hogy a párom meghallja" "félek hogy kiábrándul belőlem ha nem lesz mindig sima a lábam" "nem tudom hogy a párom mikor szeretne házasodni/gyereket erről még nem beszéltünk" "a szakításon gondolkodom mert összeköltözéskor kiderült róla hogy nem szeret házimunkát végezni, rendetlen, és folyton eljár bulizni" Az ilyen eseteknél mindig meglepődök, hogy ők mit csináltak az elmúlt időszakban, hogy ennyire nem ismerik egymást. Vannak akik az összeköltözés/házasság előtt ugyanannyi idő alatt olyan szinten kiismerik egymást és összecsiszolódnak, hogy zökkenőmentesen megy minden, teljesen természetes a közös élet minden velejárója. Ezért nem is értem, az olyan meglepődött véleményeket, hogy "úristen másfél év után házasodtatok össze, alig ismered, bátor lehetsz."
2018. márc. 7. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Egyetértek veled.
2018. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!