Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan női nemi szerv,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan női nemi szerv, amit műtéttel se lehet széppé tenni?


2018. márc. 7. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen teszek ra hogy milyen . A legtobb ferfit meg izgatja a rendezetlen csiklo mert ugy meg jobban teli rakja !
2018. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Mitől ronda egy női nemi szerv? Szerintem az összes ronda egyébként. Az összes nagyjából ugyanolyan, amit eddig (neten és képen, élőben még nem sikerült:D) láttam, nem találkoztam kirívó esettel. Ez is olyan, hogy maximum akkor lehet gáz, ha valami rendellenesség van, nem?

(Nő vagyok, nem szűz fiú.)

2018. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne, biztos lehet segíteni műtéttel a csúnya salátáson is.
2018. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2018. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne már, a p#nából is szépségversenyt kell csinálni? Én sem értem, hogy melyik "szép" és melyik "csúnya", igazából ízlés kérdése a dolog, valakinek ez tetszik, valakinek az, de biztos csak azért nem értem, mert csaj vagyok. Ez nem olyan dolog, hogy "ilyennek kell lennie, ami ettől eltér, az csúnya"...
2018. márc. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valaki az exnőjének ezt mondta konkrétan: "sose tetszett a pin:d"
2018. márc. 9. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:

legfeljebb akkor ha valami balesetből sérülésből adódóan van visszavonhatatlanul megsérülve.

pl akinek savat öntöttek rá.

de ilyen sima kisajak témára az érvényes amit a másik kérdéshez is írtam és felháborodtak rajta.

2018. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sok nővel voltam de, mindegyiknek kb egyforma volt..kapcsolat elején sima és mindig frissen mosott illatosìtott, kapcsolat vége fele is (más okból) de közben előfordúlt a borostás kissé szagos is a gyors menetekhez.Na meg gyakran ki volt pattogva nyáron főleg. De igazából 10en éves modell csajoknak láttam gyönyörűt képen. Nem tudom deffiniálni mitől szép. Voltam 5éves gyerek anyukával is ott is átlagos volt a látvány aki tud privátban linkeljen már egy csúnyát.
2018. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!