Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy megkerdeztem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel beszélgetni szoktam, én szoktam ráirni. Most már meguntam ezt és megkerdeztem hogy tudja-e hogy milyen célból írtam rá, mondtam neki hogy szeretném jobban megismerni..

Jó ötlet volt tisztázni a dolgokat?



2018. márc. 7. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nyilván nem érdekled.
2018. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az egyenes beszéd mindig jó.
2018. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Bár minden nő ilyen lenne.
2018. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni meg lehet, de ebben a szituban, hogy mindig te írsz, nem úgy tűnik, hogy kölcsönös lenne az érdeklődés.
2018. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
" megkerdeztem hogy tudja-e hogy milyen célból írtam rá, mondtam neki hogy szeretném jobban megismerni.. " Te kérdeztél, majd te válaszoltál az ö el sem hangzott kérdésére? Jo ötlet volt. Igy világosan láthatja, hogy jol elvagy magadnak, rá semmi szükséged!
2018. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nyilván megvartam a válaszát..

Utánna írtam ezt, csak véletlenül kihagytam a kérdésből ezért elnézést kérek..

2018. márc. 7. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötletnek nem mondanám, legalábbis hogy nőként írtad (férfiaknál ez van hogy csökkenti a vonzalmat)

Igazából elég jól le lehet venni a dolgokat, mert ha bejössz neki, akkor nyugtázza, és kap egy kis löketet, ha nem, akkor viszont te is tudod, hogy nem érdemes tovább erőlködni, meg illúziókba ringatni magadat.

2018. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű, célravezető megoldás. Mikor párt kerestem társkeresőn, hasonlóan indítottam, nem "Szia, mizu?"-val... mert az szerintem gáz lett volna egy ismeretlennél.

Volt persze, aki a csupa kisbetűs szia mizu szintnél többet sosem produkált, azt sosem erőltettem, de volt akivel komoly ismerkedés és randi volt.


A célravezető megoldások mindig jobbak, mint a nőkre többnyire jellemző félénk kerülőutak, amiben azt hiszik, ha nem árulják el magukat, nem is veszíthetnek. De eme hozzáállás végeredménye gyakran az, hogy akkor se lesz semmi, ha lehetett volna... HA nyilvánvalóvá tették volna, mit akarnak.


Szóval jól tetted. Ha nem jön be, nem azért volt, mert rossz lett volna, csak simán nem jöttél be neki maximum. Akkor meg ismét nem vesztettél semmit.

2018. márc. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!