Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A telt és kövér nők a tartkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telt és kövér nők a tartkereson egyeb oldalon miért csak az arcukrol tesznek ki képet?

Figyelt kérdés

2018. márc. 7. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
Olyan nagy az arcuk, hogy más már nem fér bele a képbe...
2018. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem hiszik, hogy bárkinek is bejonnenek
2018. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Mert ők is a sült galambra várnak a társkeresőn, mint az összes csaj
2018. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert a többi részüket szégyellik?
2018. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Talán azért, mert a többi részüket szégyellik, de ahhoz meg lusták, hogy változtassanak ezen.
2018. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Talán szégyellik a testüket.. Mindenesetre kár, mert vannak olyan pasik, pl. én, akiknek a hájas csajok és az eltúlzott nőies formák tetszenek :)

26/F

2018. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Na vajon? Nyilván nem a térfogatával fogja reklámozni magát.

Mondjuk ha csak arcos képei vannak kint, akkor érdemes gyanakodni, hogy miért nincs egész alakos.

2018. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Juj, gonosz nők a külsőségekre mennek...oh wait.
2018. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mert azt várják, hogy fogadd el őket úgy, hogy még önmagukat sem képesek.
2018. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Voltam már fent társkeresőn, telt nő vagyok, helló. :D

Szóval, én úgy gondolom, hogy azt mutassuk meg ami szép és nem szégyelljük. Idegeneknek egy oldalon nem fogom kipakolni az árut, mert vannak olyan bunkó görények, akik aztán azért írnak rám, hogy elmondják a gusztustalanul megfogalmazott véleményüket. (Azért gondoljon bele mindenki, hogy milyen érzés elolvasni ezeket függetlenül attól, hogy teszel ellene vagy sem.) És én meg nem is vagyok kövér, csak telt, tehát így érthető számomra, hogy miért nem tesz ki egy kövér nő képet.

Én az arcomat szeretem, azért az van kint közösségi oldalon is, meg társkeresőn is (de egy idő után már képem sem volt kint).

Sportolok, fogyókúrázom és mégis telt vagyok. Nekem ez jutott, ennél többet nem tudok fogyni, a 4 év versenyszerű sport sem tett bikinimodellé. Tehát ne általánosítsunk, hogy "lusták változtatni", mert ez nem mindenkiről mondható el.

Én így elfogadom magam, mégsem érzek arra késztestést, hogy minden oldalt telerakjak egész alakos képekkel, mert bennem is ott van az, hogy kevesebben szeretik a telt/molett hölgyeket nézni, mint a gyönyörű alakkal megáldott nőtársaimat.

2018. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!