Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem, hogy kölcsönösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy kölcsönösen tetszünk egymásnak egy férfival, és megpróbálnék kezdeményezni nála azt hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje kerülgetjük egymást, de kicsit félénkebbnek gondolom őt, akkor hogyan lehet egyértelműen a tudtára adni, hogy randiznék vele.Mennyire lehet ilyenkor nyíltan beszélni.Én nem szeretem csűrni a szavakat, de félek, hogy a nyíltságom elijeszti.

#kezdeményetés
2018. márc. 8. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem hívd el moziba vagy sétálni, kajálni. Ez nem tolakodó, és érteni fogja, hogy kedves számodra.

Pl. Szia Zsolti. Arra gondoltam, hogy megnézhetnénk a hétvégén ..... filmet, állítólag nagyon jó és utána ehetnénk valamit? Lenne kedved?

2018. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb férfi szerintem jobban kezeli az egyenes beszédet, mint a női játszmákat. A saját dolgod könnyíted meg. Persze a kudarc mindig benne van a pakliban, bárhogy közelítesz. De ha nem próbálod meg, semmi se lesz.


Sok sikert!

2018. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"A legtöbb férfi szerintem jobban kezeli az egyenes beszédet, mint a női játszmákat."


Pontosan!

2018. márc. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem tényleg értékeli a nyílt beszédet és nem koppanok, vagy legalább nem valami hatalmasat:)
2018. márc. 8. 12:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd mesélj :)
2018. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen és nyíltan, de finoman és nőiesen.


Ha nem vagy értelmű, akkor elbizonytalanodik, hogy félreérti.

Ha túl hirtelen neki szegezed az elijeszti.


Egyébként terelheted úgyis, hogy "végig vezeted az útón", hogy randira hívjon - egy hosszabb beszélgetés alkalmával te fel dobod a labdát és ő lecsapja.

A félénk nem pancsert jelent. És nem is érzelmi analfabétát. Minél hosszabbak a beszélgetések és megszokja a társaságodat, közelségedet annál kevésbé lesz félénk.

Ha érzi, hogy élvezed a társaságát, akkor fel fog bátorodni.

2018. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!