Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban élő fiatalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő fiatalok, szerintetek bűnös dolog barátokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a szituáció, hogy most, 25 évesen lett egy haverom. Eddig sosem volt egy sem. Viszont házas vagyok, gyerekünk van.

Iszonyat bűntudatom van ,hogy havi max 8 órát nem velük töltök, és úgy érzem ,hogy ezzel feleségembe rúgok, plusz úgy veszem le Ő sem repes a dologtól, hogy nem vagyok otthon.

Szerintetek van jogom rá, hogy havi 2-szer 4-5 órát elmenjek haverral valamerre? Van jogom mondjuk a családi kasszából havi 2-3 ezret "elszórni" ilyenre?

Mi a véleményetek?

Volt valaki hasonló cipőben?

25/f



2018. márc. 8. 15:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt?

Ez semmi. Belefér.

Ő is járjon el

2018. márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
bulizós voltam régen.házasság baba otthon másfél évig,tanyán még egy szomszédom se volt,semmi.. elmentem a barátnőmhöz iszogatni kicsit kiengedni a gőzt és annyira rosszul esett a férjemnek hogy más is érdekel rajta kívűl hogy fogta magát és elment.. sajnos visszajött.. folytatódott ez a nyomor tovább és most már válni fogunk..
2018. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
58%

"most el vagyo kengedve este 7-ig! Szájhúzva... "


:'DDDD. Neeeeeee. De gáz. Mint egy kiskamasz. Itt toporzékol a jogaiért. xDD

Aztán időben hazaérjél, mert ha nem, nem lesz még egyszer ilyen egy darabig.

2018. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Pont egy ilyen puhap@csnek a nejét kormoltam vagy félévig.
2018. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is nagyon gáz. Mi az hogy felnőtt létedre engedély kell az asszonytól? Talán nő a haverod hogy ennyire féltékeny? Mert szerintem ez az nem pedig az hogy nem törődsz velük. Önző egy személy. Te hord már a nadrágot ne a feleséged.
2018. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

13as és 14es...

Igazi kis szr..zi b..ik vagytok 😊.

14esnek még gerince sincs...

De köszi a választ, ismét csalódtam az emberekben 😊

2018. márc. 8. 19:28
 17/25 anonim ***** válasza:

14esnek miért ne lenne gerince?

ha ő egy egyedülálló pasi, akkor nem csal meg senkit

nem éppen a szeretője a gerinctelen nőszemély??


nejed meg pórázon tart

2018. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#16 Már bocs haver, de az analógiádban inkább gerincem ne legyen, mint farkam. Kétlem, hogy ilyen hozzáállással képes lennél egyáltalán kielégíteni a nődet.

Ott is ha rád parancsol ilyen pincsikutya módjára meghunyászkodva engedelmeskedsz neki? :D

Kutyaként viselkedsz, ne várd, hogy megkapod a férfinak járó tiszteletet.

Ige,n azért írtam ezt a kommentárt, hogy provokáljalak. Vedd észre magad, és cselekedj.

2018. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"a férfinak járó tiszteletet."


Muhaha. Csak a nemedert semmilyen tisztelet nem jar. Ed azert sem, hogy hazas noket kurogatsz.

2018. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#19 Csak a nememért nyilván nem jár semmilyen tisztelet, de szerencsére nem is erről beszéltem. Kívánós háziasszonyokat kormolni pedig fun.
2018. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!