Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiatlan viselkedés, férfiat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiatlan viselkedés, férfiatlan a nők szemében egy olyan férfi aki nem tartja a nőnapot és ellenzi is ezt a napot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 8. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2018. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem ez alapján fognak férfiasnak/férfiatlannak tartani.
2018. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Ha kifejezetten ellenzi és kampányol ellene, az azért eléggé frusztrált és/vagy korlátolt emberre vall, de ez az összes ünnepre igaz, még az ilyen kamuünnepekre is, mint pl. a névnap. Azzal semmi bajom, ha nem tartja valaki, én se tartom, pedig nő vagyok.
2018. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem "férfiatlan"-nak mondanám, csak dedósnak.

Ha nem tartja, az oké. De ellenezni? Minek? Azt hiszi, ha kapálózik, majd betiltják, vagy mi? :D

Én pl marhaságnak tartom a névnapot meg a karácsonyt, mégse "ellenzem", mert minek? Én nem tartom, más meg azt csinál, amit akar.

2018. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem férfiatlan, csak bunkó. Valakinek biztos ilyen pasi kell.
2018. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, miért. Ha azért ellenzi, mert gyűlöli az összes nőt, az nem éppen szimpatikus. Ha azért, mert szerinte ez is egy formája a nemi alapú megkülönböztetésnek és mint ilyet károsnak tartja, az vállalható.
2018. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Es mi az indoka erre?
2018. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Nőietlen viselkedés emiatt férfiatlannak titulálni valakit...
2018. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Tájékozatlannak tartom csak és valószínűleg nem egyezik az értékrendünk, szóval potenciális partnerként nem tudok rá tekinteni.
2018. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!