Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől visszahallottam, hogy már többször látta, hogy a barátom mellett egy csaj ül a kocsiba munkaidőben. Mikor rákérdeztem még neki állt feljebb, hogy csak barátok a csajjal és csak beszélgettek kint a kocsiban. (Ő futár és a csajnak a munkahelyére rendszeresen visz árukat)
2018. márc. 5. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De f@..a munkahelye lehet a csajnak, h van ideje beülni a csajnak a futár kocsijába. Elég gyanús, mert gondolom beszélhetnének az épületben is...
2018. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jogosan, én nem szeretném hogy a párom más csajokkal így beszélgessen.
2018. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Jól le van cidázva a palid a kocsiban, jobb ha tudod.
2018. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Csak te tudhatod, hogy milyen a kapcsolatod a pároddal. Ha minden harmonikusan kiegyensúlyozottan boldog, akkor nincs értelme hisztizned.


Adott rá okot, hogy kételkedj benne?


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


És mi van akkor ha egy csajjal beszélget? Talán tilos neki? Akkor neked is tiltsa meg, hogy más pasikkal beszélgess?

Neked nincsenek pasi haverjaid?


Vádaskodás helyett inkább először a kapcsolatotokat elemezd ki.

2018. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
4-es: Ne mondd azt, h szerinted normális ha munkájából adódóan ahányszor megy annak a lánynak a munkahelyére, mindig a kocsiban kell beszélgetni... Haverokat meg ne keverjük ide, mert más mint egy kuncsaft... :D Nyugodtan képzeld magad a kérdező helyébe :) Biztosan jól esne neked is.
2018. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem csak lepippantja a lány a pasid. Az meg nem megcsalás.
2018. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem féltékenynek kell lenni, hanem kidobni a pitsába
2018. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

#5


Képzeld, nem tudom a kérdező helyzetébe képzelni magamat, mert fogalmam sincs, hogy milyen a kapcsolata a párjával.


Vannak nagyon hisztis kislányok, akik minden bolhából elefántot csinálnak és minden ok nélkül vádaskodnak.


De akkor oké, a ti szemetekben meg én vagyok a szemét, mert nem a kérdező s..ggét nyalom, hanem kíváncsi vagyok arra, hogy mi is a valóság.


Ez csak egy kiragadott rész. Lehet, hogy csak a kérdező fújja fel a dolgokat.

2018. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok féltékeny típus, és lehet minden ok a kapcsolatunkkal, és a kérdező seggét sem nyalom, csak picit bele gondolom magamat sztoriba, de ha barátnőm mondaná, h TÖBBSZÖR látta (nem 1x-i eset, többször...), h a párom egy idegen csajjal (mert nyilván ha olyan jó a kapcsolat, akkor a haverjait ismerem) üldögél a kocsiba és ott beszélgetnek,az elég gyanús. Vajon miért megy ki a csaj a kocsiba beszélgetni? Miért nem váltanak pár szót a portán? :D Józan ész csupán.

Nekem is volt olyan kapcsolatom, amiben semmi bibi nem volt, a másik oldalról is ezeket a visszajelzéseket kaptam, h nincs baj, és mégis megcsalt. Na, pontosan ezért nem szabad ilyenre hagyatkozni, h "mert jó a kapcsolat". Az nem jelent semmit.

2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
1-1 alkalomra azt mondom akármi miatt lehet ez. De a többször az gáz. Főleg hogy még ki is akadt rajta...
2018. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!