Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még senki nem mondta ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még senki nem mondta ezt nekem, megbeszéljem vele ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Sok kapcsolatom volt már,de szex terén egyik se mondta ezt nekem.Csak csikló izgatással van orgazmusom,soha nem volt még másmilyen.Nekem ezzel nem is volt gondom,se a partnereimnek.Erre ez a pasi jó ideje azon agyal,miközben tudja hogy nem minden nő tud elélvezni csak attól hogy ha ki-be huzigálja,hogy biztos nem elég jó nekem az ő szerszáma,és kissé csalódott magában.Ezzel a mondatával nálam meg azt érte el,hogy soha semmilyen komplexusom még nem volt szexuális téren,most viszont azon agyalok hogy ha neki ez ilyen furcsa,ezek szerint az összes eddigi nője el tudott élvezni hüvelyi úton is,csak én nem,és ez kezd frusztrálni.Ideges lettem mikor ezt mondta,mert azt hittem okosan látja a dolgokat,mert az elején beszéltünk egyszer erről,és már akkor mondtam neki hogy tudok elmenni,arra azt mondta okés,majd ő próbálkozik.Gondolom azt hitte lefekszünk párszor,giga orgazmusaim lesznek.Nem tudom hogy felhozzam-e ezt a témát megbeszélésre,mert engem idegesít ez a dolog.
2018. márc. 9. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arról van szó, hogy az eddigi női megjátszották magukat, ő meg túl lusta, hogy a csiklódon pepecseljen, amíg elélvezel.
2018. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Hozd es mond el h csak a nok 30% kepes elelvezni huvelyileg.

Szal siman lehet h atvertek es csak megjatszottak.


Amugy annyit mondanek h ok akkor ha neki igy nem jo az ajto nyitva tavozhat

2018. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

>megbeszéljem vele ezt a dolgot?


MINDEN dolgot beszélj meg vele. Párkapcoslat egyszeregy. Beszéljétek át, erősítsétek meg egymást. Neked ne legyen emiatt komplexusod, neki meg ne legyen emiatt teljesítménykényszere, és semmiképp se szorongjatok, aggódjatok.

2018. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bence_ ***** válasza:

Hüvelyi orgazmus ritkább de ha mondjuk a többi úgy ment el akkor mi van?

Te, te vagy, neked így jó?

2018. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szadon nem elvezel? Xd
2018. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszéld meg vele, de szerintem is az lehet, mint amit az első mond.

Nálunk is így volt. Aztán megbeszéltük. Azóta ő csikló útján eljutatt az orgazmusig, utána pedig bedugja, azt is élvezem ugyanúgy.

Van, amikor kifejezetten a péniszét kívánom, ha veled is van ilyen, mindenképpen mondd el neki.

Még egy jutott eszembe, hogy aktus közben, ingerelje a csiklódat, így neki is és neked is jó.

2018. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ne írd le magad, hogy Te képtelen vagy a hüvelyi orgazmusra. Próbálgassátok, kísérletezzetek. Ha sok kapcsolatod volt, egyik sem lehetett olyan nagyon hosszú. Lehet, hogy egyik férfi mellett sem tudtad igazán elengedni magad, és minden gátlásodtól megszabadulni, mert nem alakult ki igazán mély, bizalmi kapcsolat. Most is küzdesz, szorongsz, hogy felhozd-e a témát. Így nem tudod teljesen megélni a szexualitást, nincs igazi összeforrás, nincs egymásba olvadás.
2018. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, én is csak úgy tudok elmenni, mint majd minden nő.
2018. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!