Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lassan este 9 van, és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan este 9 van, és még mindig egy csomó ember válaszolgat itt. Ti tényleg nem mentetek sehova? Se barátok, se család, senki és semmi?

Figyelt kérdés
szilveszter, dec31, program
2017. dec. 31. 20:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Senki és semmi. Még elmosogatok majd alszom és reggel kelek mert dolgozom.
2017. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Ironikusnak érzem kicsit a kérdést...
2017. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
86%
Aki a családjával van, az is ülhet közbe a gép előtt, nyomkodhatja a telefonját. Egyébként meg nem, itthon maradtam.
2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Én apukámmal vagyok, de most filmet néz. Engem nem érdekel úgyhogy gyakorizok addig.
2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Lazy Lover ***** válasza:
88%
én is mosogatni készülök :D úgy vagyok vele hogy az év többi napján is lehet bulizni nem csak ma...
2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%
En mar keszulok. De reggel meg mehetek dolgozni is...
2017. dec. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

"Ironikusnak érzem kicsit a kérdést..."


Legyen inkább önironikus

2017. dec. 31. 20:51
 8/42 anonim ***** válasza:
40%
Én Hawaiin vagyok, itt még csak kora reggel van szóval van időm gyakorizni, odébb van a szilveszter esti buli. xD
2017. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg :)
2017. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Heart of Darkness ***** válasza:
93%

Nem megyek, és ennek több oka is van.. Egyszerűen nem találok már semmi élvezetet abban, hogy elmenjek egyedül valamerre vagy pár haverral igyunk csak azért mert ma szilveszter este van. Nincs semmi különleges a mai estében, amit ne tehetnék meg bármikor máskor. Holnapra sem fog változni az égvilágon semmi..


Én a szilvesztert úgy tudnám elképzelni, hogyha lenne barátnőm akkor elmenni valamerre egy kisebb összejövetelre és szolidan elleni..


Ezenkívül nagyon fáradt vagyok és fáj minden izmom és csontom jóformán és nem fogok csak azért bulizni meg inni mert ez úgymond szokás..


:D


Bár lehet velem van a gond, de engem tényleg nem hat meg az egész. Most néztem meg például az "It" filmet ami szórakoztatott. :)

2017. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!