Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már a kismell tetszik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a kismell tetszik mindenkinek?

Figyelt kérdés
szóval nekem 75 C/D mellem van... egyik osztálytársam, persze fiú..állandóan megszólja de volt mikor mások is... egyszer azt is mondta mikor elestem "a melled a válladra esik" pedig ez nem igaz feszes izmos mellem van mert sportolok... és ez engem egyre jobban zavar.. nem tehetek róla hogy nagy... mit csináljak? fogadjam el? vagy koplalással fogyjak belőle?
2010. jún. 9. 18:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a nagymell mindíg No1. lesz mindíg a pasiknál.
2010. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
26%
Sztem aza undorito amikor vkinek kicsi... :/
2010. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

és régimódi vagyok és a nagycsöcsegyeket szeretem:(


20F

2010. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
csöcshegyeket
2010. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
a nagy csöcs az egyetlen ami sosem fog kimenni a divatból
2010. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Én is beszoltam egy nagymellű csaj oszt társamnak. Nekem nem a mell a fontos. Elöszőr mindig a csaj segét nézem meg 17/F
2010. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hagyd csak a cicijeid békén, jók azok így :D
2010. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
a kicsi szexibb... a nagy egy idő után megereszkedik, tányér mellbimbó, erek stb... undorító. legyen tőgye a teheneknek.
2010. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
18:19 azon legalább még mindig van mit fogni, a kicsin sosem lesz!
2010. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát a fiúknak mindig is a nagy mell fog tetszeni, nem azért szóltak be, mert meg akartak bántani, vagyis lehet h azért xd de titkon a te melleidről álmodoznak, az biztos :D
2010. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!