Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek igénytele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek igénytelen az a nő aki nem sminkeli magát egyáltalán?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 00:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%
"Don't say a word while we danced with the devil...!"
2018. márc. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Bár nem vagyok férfi, de úgy gondolom az igényesség nem azon múlik, hogy valaki sminkeli-e magát vagy sem.
2018. márc. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Van aki az utcán gyönyörű űpolt nő látszatát kelti a lakása meg egy trágyadomb, van olyan ki smink nélkül is tip-top. Semmilyen ok-okozati összefüggés nincs.
2018. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
18%
Ja, ezt nem ide akartam. Bocs. Szóval, nem igénytelen. Viszont rúzsmániás vagyok, imádom a bordó rúzst egy nőn, de csak, akinek jó vastag, csókos ajkai vannak. Nem mindenkin áll jól.
2018. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Párkapcsolatban nem tiltom meg, de jobban örülök, ha a barátnőm nem sminkeli magát. Feleslegesnek tartom.
2018. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

73% Jaja. Volt ilyen lakótársnőm. Szuper jó nő volt, de a betét papírt simán a vécé mellé dobta. Kupi volt a konyhában, neki meg randi a lakáson, megoldás? Kitette a koszos edényeket az erkélyre. :D Letakarta egy pokróccal.

Borzalmas volt.


Amúgy itt már többször leírták férfiak, hogy nem szeretik az erős sminket, de a sminket sem jó páran.

2018. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Ha neki így jó akkor csinálja így.

Sminkelt nő is lehet igénytelen, sőt van is belőlük bőven ami gyakran a smiktudásukon is meglátszik.

2018. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Akit nem érdekel, hogy mit gondolnak róla mások, az magas érzelmi intelligenciával bír.
2018. márc. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

Nem, miért is lenne? Elõnyei is vannak ennek, legalább nem szennyezi a bõrét mindenféle sminkszerekkel. Megvan békélve a természetes arcával, nem úgy mint sok olyan nõ, aki utálja magát smink nélkül, ezért csak úgy hajlandó megjelenni. Plussz pont az is, ha olyan arcod van, aminek nincs szüksége sminkre, mert anélkül is igazán szép tud lenni.


De amúgy az igényesség közel sem csak ennyin múlik. Ez csak egy szempont. Igénytelennek tarthatok olyasvalakit is, aki sminkel, de béna a frizurája vagy öltözködése, elhízott, csúnyák a fogai, vagy bármilyen más problémái vannak.

2018. márc. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem, ha mellé egyébként odafigyel az öltözködésére, és a megjelenésére. Mondjuk egy kicsi smink szerintem sosem árt, persze úgy, hogy mellé megmaradjon a természetesség is.
2018. márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!