Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nő illik szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő illik szerintetek egy ilyen férfi mellé?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, leírok egy elképzelt férfit, és megkérlek titeket, hogy írjatok hozzá egy elképzelt nőt. A kérdésnek nincs semmi háttér problematikája, és nem törekszem világmegváltó bölcsészetre sem. Csak hétvége van és úgy gondoltam, ez jó időtöltés. Az írjon választ, akinek van kedve belemenni a játékba! (Nagyon kérlek titeket, hogy akinek nem tetszik az ötlet, inkább kattintson tovább, ne trollkodjátok szét a kérdésemet!)


Tehát a férfi:

20-25 év közötti. Szüleivel jó kapcsolatot ápol, mégis korán külön ment. Keresi a saját útját, vonzza a felelősség. Szereti, ha valamit a saját kezében tud a legjobb helyen. Legyen az egy feladat, amihez neki van a legtöbb szakértelme, vagy egy beosztott, aki az ő irányítása alatt végez veszélyes munkát. Este úgy hajtja álomra a fejét, hogy amiért felelősséget vállalt, az a lehető legnagyobb rendben van. Ismeri az alázatot. Átadja a helyét a buszon nem csak az idősnek, de a kisgyerekkel közlekedőknek is. Képes tisztelettel és nyitottságfal fordulni olyan ember felé, aki a közfelfogás szerint nincs vele egyszinten. Például alacsonyabb beosztásban dolgozik, vagy még tanul és otthon lakik, vagy idősebb őnála, de az élete vakvágányra futott. A hidegvér mellett van benne egy kis harciasság is. Képes szembeszállni a saját feletteseivel, ha indokoltnak látja. Ha volna gyereke, be lehetne küldeni az iskolába elbeszélgetni a problémás tanárokkal és helyre tudja tenni a kellemetlen szomszédokat.


És akkor jöjjön pár negatív tulajdonság is, mert ettől reális egy ember: kajában válogatós. Kevés formában lehet bármi egészségeset lenyomni a torkán. A háztartási elektronikához nem ért. Valahányszor elromlik valami, szerelőt kell hívni. Kutyamániás. A kutyát beereszti a lakásba, felengedi a bútorokra is.


2018. márc. 10. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Egy házias kedves nő. Enyhèn duci.


Ha ez nem jó neki akkor éljen 3 kutyával.

2018. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jöhetne valami tényleg negatív tulajdonság is... Belső terén túlontúl fel lett magasztalva, a negatív tulajdonságok pedig csak apróságok.


Amúgy amilyet talál. Egy csendesebb lány ugrik be elsőre.

2018. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Semmilyen. Mr. Önelégült jól elvan egyedül is :)
2018. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem kompatibilis a nők többségével..
2018. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem mertem túl sok rosszat írni, nehogy sokan azt írják, hogy semmilyen nő nem illik hozzá. :) persze lehetne még fokozni. Az egyik ötletem az volt, hogy mondjuk szereti a számítógépesjátékokat, de ez nem lehet negatívum ha párosul a fent említett felelősségtudattal. A párkapcsolat is egy felelősség. Tudni fogja, mikor kell felállni a géptől. Ezért ezt kilőttem végül. Egy másikat pedig azért lőttem ki, mert mint mondtam, féltem hogy rögtön megutáljátok a karaktert, de most úgy döntöttem bedobom:


Tehát a fent említett előzékenység és alázat tegyük fel párosul egy kettős mércével. Mondjuk egy kis rasszizmussal. Tehát átadná a helyét egy kisgyerekes magyarnak, talán még egy kínainak is, de elfordulna egy roma anyukától.

2018. márc. 10. 15:11
 6/12 anonim ***** válasza:

" Átadja a helyét a buszon nem csak az idősnek, de a kisgyerekkel közlekedőknek is." ez akkora erény? Azt hittem, ez alap.

Öcsém igen válogatós és rossz látni, ahogy anyám folyamatosan próbál a kedvében járni étel ügyben, az meg csak finnyáskodni tud még a minőségi, nagyon drága ételre is. Ez nekem nem hiányozna. Főleg nem 9-10 órás munkaidő mellett.

A több szimpatikus, főleg a kutyaszeretet.


"A háztartási elektronikához nem ért. Valahányszor elromlik valami, szerelőt kell hívni. " Ez szinte mindenhol így van a környezetemben, szóval említésre sem méltó. Miért kéne értenie az ilyenhez, ha nem a szakmája? :)


Kérdésre, egy olyan lány, akinek a hobbija is a főzés és részmunkaidőben dolgozik, szereti az állatokat.

2018. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Tehát átadná a helyét egy kisgyerekes magyarnak, talán még egy kínainak is, de elfordulna egy roma anyukától."


:D Na jó kész...

2018. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugye? Mondtam hogy egy igazi rossz tulajdonság ezt hozza majd :D
2018. márc. 10. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeressen főzni, és szeresse az állatokat.


Kb. ennyi tudok elmondani, ezek a fix pontok. Egy emberhez nem csak egyféle másik illik.


22/N

2018. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezek semleges tulajdonságok.


Nem értem, miért írjátok a főzős nőt. Attól hogy valaki válogatós, még tud magára főzni.

2018. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!