Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság ezért egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság ezért egy idősebb férfivel megpróbálni?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok, volt egy 5 éves kapcsolatom. Utólag kiderült, hogy megcsalt. Emellett többször megütött és kétszer nagyon megvert.

Szakítás után félévvel megint lett egy komolynak tűnő dolog, de o is megcsalt.


Régebb óta ismerem ezt az idősebb férfit/46 eves/. Régebben is próbált udvarolni nekem, de nem foglalkoztam vele.

Szimpatikus volt egyébkent, de idősnek gondoltam.

Nem akarom "eltitkolni" azt sem hogy van egzisztenciaja, ami bevallom azert tetszik is.

Szerelmes nem hiszem , hogy lennek bele.

Szerintem jól tudnám vele erezni magam, de kicsit érdek kapcsolat is lenne.

Szerintetek ennyi csalódás után nagyon csúnya dolog lenne ha adnék ennek egy esélyt ?


2018. márc. 11. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon elsősorban saját magaddal szúrnál ki elég csúnyán. Továbbá a másikat (önbizalom tuning céljából) kihasználni is egy nagyon ronda dolog. De persze te döntesz.
2018. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
Mi az jányom büdös a munka?
2018. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kell az első jöttmenttel összejönni, aki rádhajt? Legyél válogatós, olyannal gyere össze, aki megfelel az elvárásaidnak. Ilyen fiatalon(vagy úgy egyáltalán akármikor) mi értelme lenne megalkudni?
2018. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Butaság összejönni vele. Lehet, hogy nem fogsz nélkülözni tárgyi dolgokat, viszont a boldogságot és a szerelmet igen. De a te életed, úgy éled, ahogy akarod.
2018. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig is hülye döntéseket hoztál, ez legalább illik majd a mintába.
2018. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudhatod hogy bele fogsz majd szeretni .Egyépként nekem csak ez a hatalmas korkülönbség szur szemet 10év mulva te még fiatalnak szàmitassz majd lessz egy gyerkőc is a nyakadon ő meg màr nagypapa koru lessz és féltékenykedni fog .Futo kalandnak jó szorakozni de mint gyerekeim apjànak nem egy 40-es férfit vàlasztanék még akkor sem ha vmit elinditana bennem vagy tök helyes lenne .
2018. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz jutott eszembe, mint az 5-ösnek. Eddig is f..szán választottál, nem meglepő, hogy megint egy eletképtelen döntést készülsz hozni. Ami nyilván csak azért, mert gazdag meg már udvarolt is a csávó, rossz döntés, nah de te tudod. Én nem csinálnám.

Én először elgondolkoznék azon, miért választottam eddig ilyen idiótán, majd megkeresném azt, akivel igazán boldog lehetek. De ez én vagyok.

2018. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!