Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki kigyógyult a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki kigyógyult a beteges féltékenységből?

Figyelt kérdés

Eddig sok negatív véleményt hallottam, de voltak pozitívak is ami ad egy kis reményt.

Vannak jól végződő történetek, vagy praktikák amik beválnak egy betegesen féltékeny fiúnál (18 éves)?


Biztos vagyok benne hogy vannak akiknek sikerül ezen túl lenni és kigyógyulni, ilyen történetekre vagyok kíváncsi. :)



2017. nov. 30. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

És ha lesz ilyen, akkor majd a barátod nem lesz betegesen féltékeny? Ez sajna az ő meccse, ha nem akar változni, nem tudsz segíteni.

31/f

2017. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg akar változni és meg ígérte hogy el fog menni orvoshoz is.

Én csak pozitív visszajelzéseket szeretnék olvasni, hogy lássam igenis lehetséges meggyógyulni ebből. :)

Én bízom benne, és persze ha nem változik akkor én sem fogom tovább erőltetni hanem végleg szakítunk. Most ez volt az első szakításunk ez miatt, 3 hónapja vagyunk együtt és most rájött hogy ez nem normális amiket csinál és változtatni akar hogy ne veszítsen el engem. Ha ez nem sikerül neki én sem erőltetem ezt tovább.:)

2017. nov. 30. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak megoldás a számodra. Hagyd ott.
2017. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel az esetek 99%-ában mentális probléma áll mögötte, ezért sok hosszú hónapos gyógyulási idő orvosi segítséggel is. De én nem várnék rá. Elhiszem, hogy szeretnél a kis álomvilágodban megmaradni, de soha nem hallottam még pozitív történetet ilyenről.
2017. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orvos? Milyen orvosról beszél?

Pszichiáterről? A féltékenység nem betegség, így nem lehet orvosilag kezelni.

Pszchológusra van szüksége és nagyon jó dolog,hogy motivált erre. 100 emberből ha 5 ilyen van....

Ennek ellenére sem javaslom,hogy marad vele, ha neked ez rossz. Amennyiben arra jutsz,hogy végig csinálod vele, akkor csináld, de nehogy azt hidd,hogy el kell tűrnöd. A kapcsolat nem a tűrésről szól, ez pedig csak 3 hónap és csak tinik vagytok. Szerintem erre neked nincs szükséged.

2017. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!