Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van még esély, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van még esély, hogy megtetszem neki?

Figyelt kérdés
Ismerősöm által bekerült egy lány az "összejárós" társaságba. Nekem tetszik ő, viszont valószínűleg én semleges vagyok számára (mert nem érdeklődik, nem keres kifejezetten, hogy beszélgethessünk). Heti néhányszor találkozunk így a társaságban, kérdésem, hogy ha most kifejezetten nem érdeklődik irányomban, ez tud változni? (külsőre nem vagyok csúnya, szerintem azzal nincs baja) Egyébként csak ezen a felületen keresztül találkozunk, amikor többiekkel találkozunk.
2018. márc. 14. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te miért nem kezdeményezel? Ő most került be a társaságba, te vagy "otthon".
2018. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz
2018. márc. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Két típusú nő van.

Az egyik saját maga szereti kinézni azt és kezdeményezni abba az irányba, aki számára szimpatikus.

A másik pedig hagyja magát felszedni, az nem fog senki fele komoly lépéseket tenni.


De lehet, hogy szimplán csak nem akar ismerkedni.


Amúgy nem tudom egyelőre értelmezni ez a heti többször összejárós társaságot?

Munkanélküliek vagytok?

2018. márc. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. Akkor ezekszerint nem csak ket tipus van hanem 100 millio. Ilyen alapon....

kerdezo. Az elsovel ertek egyet.

2018. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1-es: nem én vagyok "otthon", mert egy-két arcot jobban ismer, mint én! Úgyhogy vegyes a dolog.


Egyébként meg nem vagyunk munkanélküliek, de közel lakunk és pár órára néhányszor lehet találkozni, ha akar az ember.


Az a baj, hogy semmilyen szinten sem vágom, hogy bejöhetek-e neki, mert semmilyen jelét nem adja (ezért gondolom, hogy nem, de fel akarom kelteni a figyelmét).

2018. márc. 15. 01:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát akkor pár órás találkozók, heti néhányszor?

Akkor alkoholisták vagytok vagy szektások.

Normális emberek úgy 14 év felett nem élnek olyan életvitelt - független attól, hogy milyen közel laknak egymáshoz -, hogy hetente többször, több órás találkákra üljenek össze a haverokkal.

2018. márc. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes hozzászólást!
2018. márc. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!