Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted rólad kevesebbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted rólad kevesebbet gondol valamilyen téren a párod (vagy exed)?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy milyen és hány területen nézi le a "képességeidet"?


Pl te biztos nem tudnál kicserélni egy villanykörtét, fogalmad sincs, hogy kell kitölteni xy nyomtatványt, úgy sem tudnál társalogni a barátaimmal, te majd biztos mindent megengedsz a gyerekednek, 2nap alatt meghalnál egy lakatlan szigeten..stb.


Szerintetek rendben van az ilyesmi? Hol a határ? Mik férnek bele?


Én a legkisebb ilyen nem lennél rá képes megjegyzésre ugrom, és nem tudom, hogy rendben van e, mert én is minden exemről bizonyos területeken kevesebbet gondoltam, mint amit ők magukról.


2018. márc. 15. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva pont le..rom,mit gondol rólam,pláne,hogy én már csak exről beszélhetek egy ideje.Egy biztos:hogy hülyének nézett kapcsolati téren,és többek között ezért sem vagyunk már együtt.Neki van például x diplomája,mégis társkeresőre szorul,ami valamit azért elárul róla az ő korában.Erről csak ennyit.
2018. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ilyen, olyan van, hogy nem akarja, hogy megcsináljak dolgokat, mert ő úgy érzi, hogy férfimunka és az ő dolga lenne. Pl. szoba festése, tapétázás, megtanultam tőle burkolni, befejeztem mire hazaért a munkából, másnap kifugáztam ilyesmi. Végülis megszokta, talán egy kicsit büszke is néha.
2018. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen exem. O az okos en a hülye. Kb 5 éve lett vége, mert meguntam mar azt is, hogy állandóan ellenőrzött és semmi szuverenitásom nem volt. Amióta kidobtam sokkal többre vittem. Ha vele maradok tényleg nem lesz semmi se belőlem.
2018. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Exem mindenben. Ő volt az okos, én az idióta, semmihez sem értő. :D


Hagyjuk, okkal ex.

2018. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!